ثبت درخواست تعمیرات ثبت درخواست تعمیرات تماس : 02166487400

آموزش تعویض صفحه نمایش شیائومی Mi 8 (LCD و دیجیتایزر)

آموزش تعویض کامل صفحه نمایش شیائومی Mi 8 (LCD و دیجیتایزر)

آموزش تعویض کامل اسکرین گوشی شیائومی Mi 8 (ال سی دی و دیجیتایزر)

در این مقاله آموزشی از مرکز تعمیرات موبایل ما به نحوه تعویض صفحه نمایش موبایل xiaomi Mi 8 پرداخته ایم. صفحه نمایش این مدل گوشی به همراه LCD و دیجیتایزر بوده و شما جهت تعویض صفحه نمایش باید موارد نامبرده را هم تعویض نمایید. شیائومی برند موبایل نسبتا جدیدی است که میتوانید با مسلط شدن بر تعمیر گوشی شیائومی به تجربه و دانش خود بیفزایید.

گام 1: 

تلفن را خاموش کرده و سیم کارت را خارج کنید.

آموزش تعویض کامل صفحه نمایش شیائومی Mi 8 (LCD و دیجیتایزر)

گام 2:

یک صفحه داغ را به منظور نرم کردن چسب قاب پشتی روی آن قرار دهید( گرما بیشتر از 90 درجه سانتیگراد نباشد). شما هم چنین می توانید از یک تفنگ گرمایی استفاده کنید، فقط مراقب باشید که بیش از حد از آن استفاده نکنید.

گام 3:

از یک تیغ(ریش تراشی) یا تکه ای پلاستیک برای بیرون آوردن محافظ استفاده کنید. مراقب باشید! آن بسیار شکننده است، دقت زیادی به خرج دهید. در مورد کابل انعطاف پذیر نیز بسیار مواظب باشید. تیغه را زیاد داخل نبرید وگرنه ممکن است آن را قطع کنید.

گام 4:

محافظ را از راست به چپ بالا بیاورید، اما آن را به طور کامل جدا نکنید به طوری که کابل انعطاف پذیر هنوز متصل باشد. هفت پیچ مشخص شده در عکس را باز کنید و آن ها را در محلی قرار دهید.

گام 5:

هشت پیچی که اسپیکر پایینی را محکم کرده اند باز کنید. این گام ضروری نیست اما باعث می شود که بتوانید چسب روی باتری را راحت تر بیرون بکشید.

گام 6:

به دقت دو نوارچسبی که باتری را به ساختمان وسط متصل می کند را جدا کنید.

گام 7:

اسکرین را روی صفحه قرار دهید(گرما اعمال کنید)، سپس اسکرین را از زیر آن جدا کنید دقیقا مانند کاری که برای قاب پشتی انجام دادید.

 

گام 8:

تبریک، کار شما تمام شده است. به منظور قرار دادن اسکرین جدید این راهنما را به صورت معکوس انجام دهید. برای ثبت سفارش تعویض ال سی دی گوشی خود در مرکز تعمیرات موبایل، کافی است بر روی لینک آن کلیک کنید یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟