آموزش تعمیرات موبایل

مرکز تعمیرات موبایل یک آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت در تهران است که شما می توانید تعمیر گوشی موبایل را از مبتدی تا حرفه ای ( صفر تا صد )در کلاس تعمیرات موبایل این مرکز بگذرانید. با شرکت در این دوره و پس از به پایان رساندن و گرفتن نمره قبولی ، شما مدرک فنی و حرفه ای رسمی را اخذ خواهید کرد.

تعمیرات گوشی بر خلاف تصور عده ای از افراد، تنها آموزش تعویض صفحه نمایش، تاچ یا سوکت شارژ گوشی نیست. یک تعمیرکار کارآزموده موبایل که آموزش صفر تا صد تعمیرات را گذرانده توانایی عیب یابی بردهای الکترونیکی چند لایه، تعویض IC های بسیار کوچک و حساس روی برد را دارد. توانایی پروگرام مجدد ای سی و رفع ایرادات نرم افزاری از دیگر مهارت های تکنسین تعمیرات موبایل است.

از سوی دیگر، یک تعمیرکار موبایل تنها در صورتی می تواند در بازار پر رونق تعمیرات موبایل و تبلت درآمد بالایی داشته باشد که اصول آموزش را از مبتدی تا سطوح پیشرفته آموزش ببیند. اگر به حرفه تعمیرات موبایل علاقه مند هستید، دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات گوشی می تواند مقدمه شما برای ورود به بازار حرفه ای باشد. با شرکت در کلاس در آموزشگاه موبایل کارا (مرکز تعمیرات موبایل) به یک تعمیرکار موبایل حرفه ای تبدیل خواهید شد.

مزایای شرکت در دوره تخصصی تعمیرات موبایل شرکت موبایل کارا

تجدیددوره رایگان

آموزش عملی تعمیرات در محیط شرکت

نزدیک به خوابگاه برای اسکان

ارائه مدرک فنی حرفه ای

سرفصل های دوره آموزش تخصصی تعمیرات موبایل

بخش سخت افزار

✔️آشنایی کامل با تجهیزات تعمیرات

✔️آموزش کامل و علمی کلیه مباحث مربوط به الکترونیک پایه

✔️آموزش کامل و تخصصی نحوه کار با ابزارها و تجهیزات

✔️آموزش کامل و تخصصی نحوه تعویض باطری انواع برندها

✔️آموزش کلی و تخصصی نحوه تعویض انواع سوکت شارژ

✔️آموزش چگونگی تعویض قاب پشت گوشی انواع برندها

✔️آموزش کامل کار با مولتی متر و استفاده در تعمیرات

✔️آموزش کامل و تخصصی نحوه عیب یابی انواع برندها و مدل ها

✔️آموزش نحوه تست انواع قطعات روی سطح برد

✔️آموزش کامل و تخصصی نحوه باز و بسته کردن تمامی مدل ها

✔️آموزش تخصصی نحوه تست و تعویض انواع آی سی های چسبی

✔️آموزش کاملا تخصصی نحوه تست و تعویض انواع آی سی غیر چسبی

✔️آموزش کامل نحوه تعویض انواع سوکت و کانکتور های پلاستیکی

✔️آموزش کامل و تخصصی نحوه جریان کشی گوشی خاموش

✔️آموزش کامل نحوه عیب یابی آی سی شارژ و تغذیه

✔️آموزش کاملا فوق تخصصی ایراد های مربوط هارد گوشی موبایل

✔️آموزش کامل نحوه عیب یابی و ایراد های مربوط به سی پی یو

✔️آموزش کامل و تخصصی مدار لایت همراه با نقشه خوانی

✔️آموزش کامل مدار شارژ همراه با نقشه خوانی

✔️آموزش کامل و تخصصی مدار تصویر همراه با نقشه خوانی

بخش سخت افزار

✔️آموزش کاملا تخصصی و فنی نحوه نقشه خوانی صحیح انواع برندها

✔️Zxw/djkzآموزش کامل و تخصصی کار با برنامه های نقشه خوانی

✔️آموزش کامل و تخصصی نحوه تعویض انواع هارد

✔️Cpu آموزش کاملا عملی و تخصصی نحوه ریبال کردن

✔️آموزش کاملا تخصصی نحوه ریبال کردن بردهای دو طبقه اندروید

✔️آموزش کاملا تخصصی نحوه سواپ کردن انواع برند گوشی موبایل

✔️Lcdآموزش کاملا تخصصی و نکات فنی در هنگام تعویض

✔️آشنایی کامل با تشریح مدار آنتن

✔️آموزش کاملا فوق تخصصی نحوه نقشه خانی انواع مدل گوشی آیفون

✔️آیفون U2آموزش کاملا عملی نحوه تعویض آی سی

✔️آموزش تخصصی عیب یابی و تعویض آی سی تاچ آیفون

✔️آموزش کاملا تخصصی نحوه عیب یابی و تعمیر فیس آیدی ایفون

✔️آموزش عیب بابی فوق تخصصی گوشی های آیفون و پانیک

✔️آموزش کاملا عملی نحوه تشخیص ونحوه عیب یابی و رفع ایراد بیس باند گوشی آیفون

✔️آموزش کامل حل مشکلات نات اکتیو بودن گوشی آیفون

✔️آموزش تخصصی نحوه تعویض و ارتقا هارد آیفون

✔️آموزش عیب بابی و نحوه رفع ایراد در مدارات شارژ

✔️آموزش کامل نحوه پروگرام کردن ال سی دی و باطری آیفون

✔️آموزش فوق تخصصی جریان کشی انواع گوشی آیفون

قسمت نرم افزارها

✔️آموزش نحوه فلش کردن از طریق کامپیوتر

✔️Frpآموزش کامل نحوه برداشتن

✔️Umt/Z3xآموزش نحوه کارکردن با دانگل و باکس های اختاپوس،چیمرا

✔️آموزش کامل نحوه عیب یابی و دقیق نرم افزاری

✔️آموزش کامل چگونگی برداشتن قفل صفحه

✔️آموزش حذف می اکانت

✔️آموزش نحوه ترمیم سریال و شبکه

✔️آموزش نحوه روت کردن گوشی موبایل

✔️آموزش نحوه دانلود کردن فایل های فلش

✔️آموزش تخصصی نحوه پروگرام کردن هارد خام

✔️آموزش ترمیم بوت بدون نیاز به برداشتن هارد

✔️آموزش کاملا فوق تخصصی ایزی جیتک و مدوساپرو

✔️آموزش صحیح نحوه بک آپ گیری صحیح از گوشی اندروید

نرم افزار آیفون

✔️آموزش نحوه ریستور و آپدیت کردن صحیح گوشی آیفون

✔️آموزش نحوه تشخیص ایراد های نرم افزاری

✔️Dfuآموزش بردن به حالت ریکاوری مد و

✔️آموزش ساخت اپل ای دی و چگونگی حذف آن

✔️بررسی کامل مشکلات مربوط به شبکه وسیم لاک

✔️معرفی برنامه کاربردی برای گوشی های آیفون

✔️آموزش نحوه صحیح بک آپ گیری از اطلاعات آیفون

✔️آموزش پروگرام کردن هارد آیفون

✔️آموزش بازیابی اپل آی دی های قفل شده

فرم ثبت نام

سوالات پر تکرار

دوره فوق تخصصی تعمیرات موبایل 150 ساعت ویژه بازار کار است.

خیر. مبانی الکترونیک پایه مربوط به موبایل برای افرادی که از دانش مقدماتی رشته الکترونیک بی اطلاع هستند، تدریس می شود.

در دوره آموزشی ما تعمیرات انواع گوشی های اندروید و ios اموزش داده می شود.

تعمیرات تخصصی سخت افزار موبایل 200 ساعت و تعمیرات نرم افزاری 100 ساعت می باشد.

هزینه دوره با توجه به نیاز شما و نوع دوره متفاوت است. شما می توانید از جدول مربوط به هزینه دوره، قیمت دوره آموزشی مورد نظر خود را مشاهده کنید.

آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل

در دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل، آموزش به صورت صفر تا صدی و کاملا عملی توسط تکنسین های شرکت تعمیرات موبایل برای شما تشریح می شود. مباحث به صورت مرحله به مرحله از سطح پایه تا پیشرفته آموزش داده می شود و بعد از پایان دوره تخصصی می توانید گوشی ها را به راحتی عیب یابی و تعمیر کنید. تعمیرات موبایل 2 بخش اصلی دارد که عبارتند از: تعویض قطعه و تعمیر قطعه. در مورد اول که مشخصا تعویض صورت می گیرد ولی در مورد دوم باید بُرد بررسی گردد تا بتوان مشکل را بصورت دقیق عیب یابی و بعد از آن تعمیر کرد. ما در کلاس تعمیرات موبایل نحوه عیب یابی از طریق بُرد را به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد. برخی از مهم ترین مزایای این دوره عبارت اند از: پشتیبانی 24 ساعت، سابقه تدریس 10 ساله در این حوزه به صورت تخصصی، مهیا کردن شرایط ورود به بازار کار، معرفی به سازمان فنی حرفه ای برای اخذ مدرک بین المللی

هزینه آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل

مدت دوره

150 ساعت

قیمت شهریه با 30% تخفیف

۱۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان

۲۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان

دوره آموزش تعمیر موبایل حضوری

یکی از شغل هایی که این روزها با توجه به افزایش قیمت ارز و به دنبال آن افزایش قیمت گوشی های موبایل بسیار رونق گرفته است، تعمیرات موبایل است. در کنار افزایش قیمت گوشی ها، واردات بسیاری از مدل های متنوع گوشی ها بازار تعمیرات موبایل را داغ تر از همیشه کرده است. بنابراین بسیاری از افرادی که آینده نگری خوبی دارند و به دنبال یک شغل با کمترین امکانات و هزینه برای آموزش و به دنبال آن درآمد بسیار بالا هستند، تعمیرات موبایل یک شغل ایده آل به حساب می آید.

آموزش تعمیر موبایل در تهران توسط شرکت تعمیرات موبایل کارا به صورت تخصصی و با بهره بردن از اساتید بسیار باتجربه در این زمینه برگزار می شود.

کلاس تعمیرات موبایل در تهران به صورت تخصصی و با نگاه به حوزه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری انواع گجت های هوشمند و موبایل های هوشمند انجام می شود. در این مرکز آموزش های لازم را برای تعمیر انواع گوشی های هوشمند روز بازار مانند تعمیر موبایل iphone، تعمیر موبایل samsung، تعمیر موبایل شیائومی و سایر برندهای معروف داده می شود.

بسیاری از افرادی که خواهان شرکت در این دوره ها می باشند، نیازی به مدرک مرتبط یا تخصص خاصی در این زمینه وجود ندارد و می توانند با هر سطح سوادی زیر نظر اساتید این شرکت، آموزش های لازم را برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای موبایل شوند تا بتوانند در یک مغاره تعمیر موبایل میز اجاره کنند و یا مغازه ای را برای تعمیرات موبایل اجاره کنند.

هرچند که این آموزش ها نیاز به مدرک تحصیلی خاصی را ندارد، اما افرادی که می خواهند در این شغل موفق شوند، باید توانایی کار با وسایل و ابزارهای بسیار کوچک را داشته باشند و از ریز بینی و دقت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن مشکل یک گوشی موبایل را عیب یابی کنند و نسبت به تعمیر آن اقدام کنند.

کلاس تعمیرات موبایل شامل آموزش سخت افزاری و آموزش نرم افزاری موبایل است که در مرکز موبایل کارا به صورت حضوری برگزار می شود. افراد علاقه مند به حرفه تعمیر گوشی می توانند با توجه به شرایط خود در این دوره ها شرکت کنند. موبایل کارا با در اختیار داشتن اساتید مجرب و با تجربه و جامع ترین سرفصل های آموزشی و نیز برخورداری از فضای کارگاهی مجهز به برد انواع تلفن های هوشمند، زمینه بسیار مناسبی را برای یادگیری شما عزیزان فراهم کرده است.

موبایل کارا بعد از اتمام دوره فوق تخصصی تعمیرات موبایل، شما را تنها نمی گذارد. شما پس از اتمام دوره می توانید در صورت لزوم با اساتید خود در ارتباط باشید تا چنانچه به مشکلاتی در حین انجام تعمیرات موبایل برخوردید، آنها را با کمک استاد خود برطرف نمایید. در پایان دوره شما توانایی عیب یابی و تعمیر انواع گوشی های اندروید و IOS را به صورت کاملا تخصصی فرار خواهید گرفت و برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل آماده می شوید در ضمن در انتهای دوره و اتمام آموزش ، یک مدرک معتبر با تایید سازمان فنی و حرفه ای به تمامی متقاضیان آموزش تعمیرات موبایل در تهران اعطا می شود که این گواهی خود نشان دهنده سطح کیفی این آموزش ها می باشد. افراد می توانند با در اختیار داشتن این مدارک نسبت به راه اندازی کسب و کار خود کنند و یا کار را در یک مرکز تعمیرات موبایل آغاز کنند.

هزینه دوره تخصصی تعمیرات موبایل

هزینه دوره تعمیرات موبایل بسته به روش یادگیری متغیر است و نمی توان رقم ثابتی برای آن مشخص کرد. برخی از افراد تعمیر گوشی را به روش استاد شاگردی فرا می گیرند. در این روش فرد چندین سال به عنوان شاگرد در کنار یک تعمیرکار حرفه ای موبایل کار می کند و به تدریج به این حرفه مسلط می شود. البته این روش به دلیل طولانی بودن و پایین بودن کیفیت یادگیری کمتر مورد استقبال علاقمندان به یادگیری تعمیرات موبایل قرار می گیرد. بهترین و معتبرترین روش، شرکت در دوره های آکادمیک تعمیر گوشی است. هزینه این دوره ها با توجه به سرفصل‌های دوره متغیر می باشد. در پایان دوره همانند دوره های سازمان فنی حرفه ای، به شما مدرک معتبر اعطا خواهد شد.

مهارت هایی که با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل به دست می آورید

مهارت هایی که در دوره فوق تخصصی تعمیرات موبایل به شرکت کننده ها آموزش داده می شود کاملا برنامه ریزی شده است تا افراد بتوانند با یک دید کلی و نگاه جامع به مقوله تعمیر موبایل آشنا شوند و تمامی ریزه کاری های لازم را برای تعمیرات را فرا بگیرند. در ادامه به بررسی مهارت هایی که افراد پس از شرکت در این دوره یاد می گیرند را بررسی خواهیم کرد.

مرحله اول :در گام اول به افراد تمامی مشکلات نرم افزاری موبایل را به خوبی آموزش داده می شود. افراد زیر نظر متخصصین حوزه نرم افزار به بررسی و آموزش تمامی نکات مربوط به گوشی های هوشمند خواند پرداخت.

مشکلات رایجی مانند روشن نشدن وای فای، مشکل هنگ کردن موبایل، بالا نیامدن سیستم عامل گوشی و بسیاری از مشکلات دیگر به خوبی راه های عیب یابی و برطرف کردن آن به افراد آموزش داده می شود.

مرحله دوم :در گام بعدی شناخت قطعات مختلف موبایل در دستور کار آموزش می باشد. یکی از توانایی هایی که تعمیرکارهای موبایل حتما باید داشته باشند این است که بداند که قطعه ای از گوشی خراب شده است، چیست و به چه کاری می آید و چگونه می توانند آن را تعمیر و یا تعویض کنند. در واقع شناختن قطعات مختلف و کاربرد های آن ها یکی از پایه های مهم آموزش تعمیرات موبایل است که افراد زیر نظر متخصصین این حوزه به خوبی آموزش های لازم را دریافت خواهند کرد.

مرحله سوم : بعد از شناخت قطعات و کاربردهای آن ها نوبت به آموزش باز و بسته کردن گوشی و و تعمیرات سخت افزاری می رسد. در این قسمت آموزش افراد که کاملا با قطعات گوشی آشنا شده اند باید مراحل باز و بسته کردن گوشی را در انواع مدل ها و برندهای مختلف را آموزش ببیند.

باز و بسته کردن گوشی یکی از نکات مهم برای آموزش در این دوره ها می باشد. هر چقدر که یک گوشی بسیار حرفه ای باز و بسته شود و هیچ گونه ردی از باز و بسته شدن از خود نشان ندهد، نماینده این است که یک تعمیرکار حرفه ای این کار را انجام داده است.

بنابراین آموزش های لازم برای تعمیرات در مرکز موبایل کارا به شما داده می شود تا تمامی مهارت هایی که یک فرد برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار را نیاز دارد را کسب کنید.

نحوه برگزاری کلاس دوره فوق تخصصی موبایل در موبایل کارا به چه صورت است؟

 • کلاس تعمیرات موبایل در موبایل کارا بصورت عملی و تئوری می باشد.
 • در آموزشگاه تعمیرات موبایل ، شما دلیل شارژ نشدن گوشی، هنگ کردن موبایل، دلیل داغ شدتن موبایل و … را بطور کامل آموزش می بینید.
 • در کلاس تعمیرات موبایل، اساتید بطور کامل مباحث تعمیرات موبایل اندروید و اپل را از صفر تا صد به کارآموز آموزش می دهند تا پس از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار شوند.
 • برنامه کلاسی به طوری چیده شده است که کارآموزان بدون هیچگونه مشکل و دغدغه ای در کلاس های حضوری شرکت می کنند.
 •  پس از اتمام دوره و گذراندن دوره تخصصی تعمیرات موبایل، شما می توانید با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای مدرک معتبر تعمیرات موبایل را دریافت کنید.

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

کلاس تعمیرات موبایل در صورتی می تواند شما را به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل کند که از نقطه درستی شروع شود. آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل بهترین و مطمئن ترین راه برای حرفه ای شدن و درآمدزایی بالا در این زمینه است. دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل نوعی آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه ای است که روند مشخصی دارد. مجموعه موبایل کارا دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل را با هدف آماده سازی علاقه مندان به رشته تعمیرات موبایل جهت ورود به بازار کار برگزار می کند. در این دوره مباحث مقدماتی و پایه مربوط به بخش های سخت افزاری و نرم افزاری برندهای مختلف گوشی، عیب یابی و تعمیر انواع موبایل و آموزش های تخصصی مربوط به تعمیر انواع گوشی های آیفون آموزش داده می شود.

دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل به صورت کاملا عملی و زیر نظر تعمیرکاران با تجربه تدریس می شود. علاوه بر دوره حضوری، امکان آموزش مجازی از طریق خرید پکیج های آموزش تعمیرات موبایل شرکت موبایل کارا وجود دارد. در پایان دوره مدرک معتبر به کارآموزان اعطا می شود. این مدرک می تواند یک شروع قوی و مطمئن برای ورود به بازار کار پر رونق تعمیرات موبایل باشد.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

موبایل کار از معتبرترین و بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران است. چرا که دوره تعمیرات موبایل موبایل کارا یکی از جامع‌ترن و کاربردی ترین دوره آموزش تعمیر گوشی در تهران می باشد. این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و شما از صفر تا صد تعمیرات موبایل را در این دوره فرا می گیرید. در دوره آموزشی تعمیرات موبایل مبانی الکترونیک پایه مربوط به موبایل برای آن دسته از کارآموزانی که آشنایی با رشته برق و الکترونیک ندارند، تدریس می شود. در ادامه آموزش تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل های اندروید و ایفون به صورت تخصصی و فوق تخصصی را خواهیم داشت. در پایان دوره، شما مهارت لازم برای ورود به بازار کار و درآمدزایی را بدست می آورید.

موبایل کارا تا یادگیری کامل همراه شما است. بنابراین، در صورت عدم کسب مهارت های لازم امکان تجدید دوره به صورت رایگان برای شما فراهم است.

ما کیفیت آموزش خود را تضمین می کنیم. شما در کنار ما و با تلاش خود می توانید به یکی از بهترین تعمیرکاران موبایل و تبلت ایران تبدیل شوید.

دوره تخصصی تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل یک فرصت بسیار عالی برای افراد علاقه مند به تعمیرات موبایل و تبلت است. امروزه، گوشی های تلفن همراه جزء جدانشدنی از زندگی ما محسوب می شوند. علاوه بر این، شغل تعمیرات موبایل جایگاه ویژه ای را در بین مشاغل فنی به خود اختصاص داده است. یک تعمیرکار موبایل اگر از دانش و مهارت کافی برخوردار باشد، از همان ابتدا می تواند درآمد بالایی داشته باشد. اما شرط آن استفاده از خدمات آموزش تعمیر موبایل است.

مجموعه موبایل کارا به عنوان یکی از مراکز معتبر و مجاز تعمیرات موبایل در تهران و نیز آموزشگاه رسمی تعمیرات موبایل، علاوه بر ارائه دوره تخصصی تعمیرات موبایل، مقالات و آموزش های تخصصی در رابطه با تعمیرات موبایل را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. این آموزش ها شامل قسمت های مختلفی است؛ از آموزش ساده باز و بسته کردن برندهای مختلف گوشی گرفته تا ترفندهای نرم افزاری تعمیرات موبایل.

اگر به تعمیرات موبایل علاقه دارید و به دنبال یک منبع خوب برای شروع یادگیری تعمیرات موبایل هستید، آموزش های وب سایت تعمیرات موبایل یک فرصت عالی برای قدم گذاشتن در بازار پر درآمد تعمیرات موبایل و تبلت است، فقط کافیست در مقالات ارائه شده در این سایت کمی گشت و گذار کنید.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای

پس از پایان و گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل از طرف آموزشگاه موبایل کارا یک مدرک قابل اعتبار برای شما صادر می شود و همچنین پس از پایان دوره تخصصی تعمیرات موبایل ، آموزشگاه افراد را به موسسه فنی و حرفه ای معرفی می کند و پس از قبولی در آزمون ، مدرک فنی و حرفه ای برای شما صادر می شود.

خدمات شرکت موبایل کارا در آموزش تعمیرات موبایل✔️

 • موبایل کارا یک آموزشگاه فوق تخصصی در حوزه آموزش تعمیرات موبایل است که کارآموزان با بهترین امکانات و بطور عملی در محیط شرکت تعمیرات موبایل را یاد می گیرند
 • کلاس آموزشی مجهز به لوازم مورد نیاز کارآموزان برای تعمیرات است
 • استفاده از با تجربه ترین و مجرب ترین اساتید ( تعمیرکاران موبایل ) در دوره تخصصی تعمیرات موبایل
 • تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری
 • دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

دوره تعمیرات موبایل در مرکز تعمیرات موبایل

برای یادگیری حرفه ای تعمیرات موبایل، مرکز تعمیرات موبایل در خدمت شماست. در این مرکز با همراهی مدرسین حرفه ای، تعمیرات موبایل به صورت حرفه ای و به بهترین وجه ممکن آموزش داده می شود.

بعد از فراغت از این دوره ها،‌ شما توانایی انجام انواع تعمیرات موبایل و باز و بسته کردن برندهای مختلف گوشی را خواهید داشت. روند آموزش در این آموزشگاه با پیشرفته ترین ابزارها و در مجهزترین کارگاه های تعمیر موبایل صورت می گیرد. در نهایت نیز کارآموزان این مرکز پس از گذراندن دوره به صورت موفقیت آمیز، مدرک معتبری که توسط سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود، دریافت می کنند. برای شروع می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و یا با شماره تلفن (02166477300) تماس حاصل فرمایید.

آموزش عملی تعمیرات موبایل در محیط شرکت

در آموزشگاه مرکز تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی های موبایل را به صورت آکادمیک و هم عملی آموزش می بینید. هدف ما این است که بهترین راه ها را برای کسب در آمد از تعمیر موبایل در اختیار هنرجویان خود قرار دهیم. حدودا یک ماه بعد از اتمام دوره می توانید در محلی مانند مغازه یا شرکت به کار تعمیرات پرداخته و کسب درآمد کنید.

در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل امکان کارورزی هنرجویان فراهم است و به همین دلیل این مرکز افتخار پرورش تعمیرکاران حرفه ای را دارد که بعد از فراغت از آموزش می توانند به سادگی وارد عرصه اشتغال و درآمد زایی شوند. برای ورود به بخش کارآموزی تعمیرات موبایل روی دکمه زیر کلیک نمایید.

آموزش تعمیر موبایل

در طول برگزاری آموزش تعمیر موبایل در مرکز تعمیرات موبایل تمامی اصول حرفه ای تعمیرات برای انواع برندهای گوشی به تمامی علاقمندان آموزش داده می شود. سطح این کارگاه ها از پایه آغاز می شود. بدیهی است که سطح نهایی این آموزش ها، تخصصی و حرفه ای است که کارآموزان با توجه به علاقه و استعداد خود می توانند به این سطوح دست پیدا کنند.

سخت افزار و نرم افزار در دو حوزه مجزا و با بالاترین درجه ی کیفی آموزش داده می شوند. در پایانِ هر سطح، مدرک معتبری از سوی موسسه به هنرآموزان تعلق می گیرد. کارآموزان در انتهای دوره می توانند در حوزه های مختلف تعمیرات انواع موبایل به فعالیت بپردازند.

دوره عمومی تعمیرات گوشی

تعمیرات موبایل در بخش دوره های عمومی، شامل آشنایی کلی کارآموز با مباحث اصلی تعمیرات می شود. دوره ی عمومی تعمیرات موبایل تمامی موارد جامع و لازم را پوشش می دهد. همانطور که در بندهای قبلی اشاره کردیم؛ آموزش تعمیرات گوشی کاملا جامع و مجزا در این مرکز آموزش داده می شود. شما به عنوان کارآموز تعمیرات می توانید با هر سطحی از اطلاعات در این دوره ها شرکت کنید.

دوره تخصصی تعمیرات گوشی موبایل

در دوره های عمومی تعمیرات موبایل شما با ساختار کلی گوشی های تلفن همراه آشنا می شوید و بعد از اینکه در این دوره ها مدرک معتبر دریافت کردید؛ می توانید در دوره های تخصصی شرکت کنید. در این دوره ها شما آموزش خود را به صورت حرفه ای تر پیش خواهید برد. در مرکز تعمیرات موبایل، متخصصین حرفه ای حضور دارند و این کادر ویژه در تمامی حوزه های تعمیرات موبایل قادر به پرورش نیروهای با استعداد و حرفه ای برای ورود به این عرصه در دنیای واقعی هستند.

در این دوره ها کار را بر روی گوشی های واقعی فرا می گیرید، یعنی کارآموزها به طور عملی گوشی های خراب را تعمیر و بازیابی می کنند. نکات تخصصی که حین این کار فرا می گیرید باعث می شود که مراحل آموزش را حرفه ای تر از قبل پیش ببرید. مرکز تعمیرات موبایل جامعه آماری بالایی برای ورود به بازار کار دارد و مفتخر است که یکی از بزرگترین مراکز و موفق ترین آنها در بحث آموزش تعمیرات گوشی باشد.

دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش ها در دوره تعمیرات موبایل از پایه شروع شده و افرادی که هیچ گونه پیش زمینه ای در خصوص تعمیر تلفن همراه ندارند نیز قادر به شرکت در این کلاس ها می باشند. تمامی افرادی که علاقمند به حرفه تعمیرات موبایل هستند امکان شرکت در دوره و کسب مهارت های مورد نظر را خواهند داشت. تعمیرات حرفه ای و تخصصی موبایل یکی از شغل های درآمدزا و در عین حال بدون نیاز به امکانات و شرایط خاص است. شما می توانید با دریافت آموزش های تعمیر انواع گوشی های هوشمند در کمترین زمان ممکن به مهارت و تجربه کافی دست پیدا کنید و سپس به درآمدزایی از این شغل برسید.

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید که چه کسانی در حوزه شغل تعمیرکاری موبایل می توانند موفق شوند که ما بطور کامل و جامع به این سوال پاسخ داده ایم، در ابتدا باید بگوییم که برای پاسخ گفتن به این سوال باید چندین فاکتور را بررسی کرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 • عدم وجود محدودیت سنی

یکی از ویژگی های مفید دوره آموزش تخصصی تعمیر گوشی عدم وجود محدودیت سنی است، افراد با رنج سنی بسیار مختلف از نوجوان تا مسن می توانند آموزش های مربوط به تعمیر و ترمیم موبایل را دریافت کنند و به راحتی وارد بازار کار موبایل شوند. علاوه بر اینکه محدودیت سنی وجود ندارد، هیچ گونه محدودیت جنسیتی نیز برای یادگیری تعمیر تلفن های هوشمند نیست و خانم ها نیز می توانند در کنار آقایان وارد این عرصه شوند.

 • مناسب برای همه افراد با سطوح تحصیلی متفاوت

با وجود اساتید متخصص در زمینه تدریس مباحث مرتبط با تعمیرات انواع مدل ها و برندهای موبایل، تمامی افراد با سطوح تحصیلی و پیش زمینه شغلی متفاوت می توانند این آموزش ها را دریافت کنند و به آسانی وارد بازار کار شوند.

 • عدم نیاز به امکانات و وسایل بسیار زیاد و پیشرفته

یکی دیگر از گزینه های مثبت برای اکثر افرادی که خواهان شرکت در دوره های آموزشی تعمیر و ترمیم گوشی های موبایل هستند، عدم نیاز به امکانات و وسایل بسیار زیاد و پیشرفته است. در ابتدای کار می توان با یک پکیج کاری بسیار سبک و کم هزینه کار را شروع کرد و آموزش ها را دریافت کرد و بعدا با توجه به حرفه ای شدن در این زمینه و کسب درآمد می توان تجهیزات را به روزتر کرد.

 • هزینه های اقتصادی و مناسب آموزش

یکی از ویژگی هایی که شرکت در کلاس تعمیرات موبایل را برای بسیاری از افراد تبدیل به امری جذاب و پرطرفدار می کند، هزینه های پایین این کلاس ها در مقایسه با درآمدهای آتی افراد از این حرفه می باشد. شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب تمامی این آموزش ها را در موبایل کارا دریافت کنید و بعد از تمرین و ممارست به یک کارشناس تعمیر موبایل حرفه ای تبدیل شوید.

 • درآمد و آینده عالی شغل تعمیرکار موبایل

به طور کلی برای بسیاری از افراد که به فکر یک شغل مناسب با درآمد خوب هستند، کلاس آموزش تعمیر و عیب یابی گوشی موبایل مسیر شغلی آینده دار و بسیار مناسب است. همچنین با توجه افزایش به قیمت روز افزون موبایل، تعمیرات آن بسیار رواج پیدا کرده است و می توان گفت تعمیرکاری موبایل یکی از شغل های مورد توجه و بسیار درآمدزا در این روزها و آینده می باشد.

کسانی که یادگیری تعمیرات موبایل از مبتدی تا پیشرفته را به صورت کامل دنبال می کنند، در انتهای دوره قادر به عیب یابی و تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های هوشمند مانند تعمیر گوشی آیفون، گوشی سامسونگ، شیائومی و سایر برند ها و همچنین انواع تبلت های مختلف می شوند. با کسب چنین توانایی هایی، کارآموزان هیچگاه نگران پیدا کردن شغل مناسب نخواهند بود و به گونه ای با شرکت در این کلاس ها امنیت شغلی و آینده خود را تضمین می نمایند.

چه کسانی می توانند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند؟

آموزش ها در دوره تعمیرات موبایل از پایه شروع شده و افرادی که هیچ گونه پیش زمینه ای در خصوص تعمیر تلفن همراه ندارند نیز قادر به شرکت در این کلاس ها می باشند. تمامی افرادی که علاقمند به حرفه تعمیرات موبایل هستند امکان شرکت در دوره و کسب مهارت های مورد نظر را خواهند داشت.

در دوره تعمیرات موبایل چه مواردی آموزش داده می شود؟

در این کلاس ها آموزش ها در مباحث متنوع مانند نرم افزار و سخت افزار و معرفی انواع قطعات و عیب یابی و نحوه تعمیر آنها صورت می گیرد. انواع برندهای موبایل و قطعات به کار رفته در آنها نیز به کارآموزان آموزش داده می شود. دستگاه های مورد نیاز برای تعمیرات موبایل و ابزارآلات این حرفه نیز در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

آیا پس از اتمام دوره مدرک معتبر به کارآموزان داده می شود؟

پس از پشت سر گذاشتن دوره ها و به حد نصاب رسیدن نمره آزمون، مدرک فنی و حرفه ای معتبر به کارآموزان اعطا می شود.

ابزارهای آموزش تعمیرات موبایل

برای پیشرفت در حرفه تعمیرات موبایل دو رکن اصلی وجود دارد که بدون وجود آنها نمی توان در این کار به موفقیت دست یافت. یکی از این ارکان مهارت فنی و دیگری استفاده از ابزارهای تعمیرات موبایل است. اگر فردی دارای دانش بالایی در این حوزه باشد اما توانایی کار کردن و استفاده صحیح از ابزار و تجهیزات مختلف را نداشته باشد، قادر به تعمیر حرفه ای موبایل نخواهد بود.

ابزارهای مورد نیاز جهت تعمیر تلفن همراه بسیار گسترده است و در دوره آموزش تعمیرات موبایل تمامی تجهیزات لازم برای این کار معرفی شده و نحوه کار کردن تخصصی هر یک از آنها به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.

از جمله دستگاه ها و ابزارهایی که در کلاس های تعمیرات موبایل وجود دارد و به افراد آموزش داده می شود شامل مواردی مانند دستگاه هیتر بلور، هویه، منبع تغذیه، ست پیچ گوشتی ها، شابلون، هولدر و پایه PCB، مولتی متر، میکروسکوپ یا ذره بین، قاب باز کن، تقویت کننده باتری، دستگاه تست باتری، دستگاه اولتراسونیک جعبه JIG و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

کلاس های آموزش تعمیرات موبایل در کارگاه های مجهز به دستگاه ها و ابزارآلات متنوع برگزار شده و مدرسین و اساتید دوره به صورت تخصصی، انواع ابزارها، کاربرد هر یک، نحوه کار کردن با آنها و شرایط نگهداری از این دستگاه ها را به افراد آموزش می دهند.

در این دوره کار کردن با ابزارهای تعمیرات موبایل از صفر تا صد صورت می گیرد و افرادی که هیچ گونه آشنایی با دستگاه های مختلف ندارند نیز می توانند به راحتی آموزش ها را دریافت کرده و به صورت عملی نیز با تجهیزات مختلف کار کنند. بدین ترتیب پس از ورود به بازار کار هیچ گونه مشکلی در این خصوص نخواهند داشت.

همچنین در این کلاس ها انواع برندهای مربوط به دستگاه ها و تجهیزات معرفی شده و لیست بهترین برندهای موجود در بازار نیز در اختیار کارآموزان قرار داده می شود. در نتیجه این افراد در هنگام خرید با اطلاعات کامل وارد بازار شده و انتخاب مناسبی خواهند داشت.

4.9/5 - (20 امتیاز)

10 دیدگاه

 1. پیمان گفت:

  آیا مدرک شما در مورد تخصص در تعمیرات موبایل ( یا سخت افزار یا نرم افزار )
  قابل پذیرش برای سفارت کشور آلمان و یا آمریکا هست ؟

 2. ابوالفضل گفت:

  سلام . وقت بخیر
  من از شهرستان قصد دارم بیام در کلاس تعمیرات موبایل شما شرکت کنم . آموزشگاه شما خوابگاه داره که من بمونم؟

  • پشتیبان گفت:

   سلام وقتتون بخیر.
   متاسفانه خود آموزشگاه خوابگاه نداره اما تعداد زیادی خوابگاه نزدیک آموزشگاه هست که با مراجعه و نظارت بر خوابگاه میتونید در آنجا اقامت داشته باشید .

 3. امیر گفت:

  سلام آیا دوره آموزشی آنلاین هم موجود هست؟

 4. فیصل گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من خیلی علاقه به تعمیرات موبایل دارم اگر بخواهیم از صفر شروع کنیم تا اینکه یک تعمیرکار حرفه ای بشیم با توجه به راه دور ما استان هرمزگان و هزینه های جانبی خیلی مشکل برامون میشه. چند روز دوره جامع وفشرده برای ما طول میکشه. البته ذهن و استعداد خوبی دارم……هزینه دوره چند هست؟ با تشکر

  • پشتیبان گفت:

   سلام فیصل عزیز وقت بخیر
   ببینید دوره های ما به صورت کاملا تخصصی و ویژه ای بازار کار طراحی شده و دوره ای فشرده ما نزدیک به 2 هفته زمان میبره.
   از نظر اسکان هم باید خدمتتون عرض کنم که خوابگاه نزدیک مجموعه هست و نیاز شما رو ما مرتفع کردیم.
   هزینه ای دوره هم در یک جدول داخل صفحه گذاشتیم که بنا بر نیازتون هر کدوم رو بخواید میتونید انتخاب کنید.

 5. محمدی گفت:

  سلام. بعد از دوره آموزشی تعمیر موبایل که شرکت کردیم، کارآموزی تعمیرات موبایل چه مدت و با چه هزینه ای تشکیل میشه؟

  • موبایل امداد گفت:

   سلام وقت بخیر. کارآموزی تعمیرات موبایل 80 تا 100 ساعت در مدت یکماه برگزار خواهد شد. برای اطلاع از هزینه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.