آموزش تعمیرات موبایل

مجموعه موبایل کارا با داشتن تجهیزات به روز و استفاده از اساتید متخصص به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل تخصصی و فوق تخصصی سخت افزار و نرم افزار موبایل آیفون و اندروید می پردازد.

در دوره تخصصی تعمیرات موبایل تمامی اصول پایه‌ای از صفر تا صد آموزش داده می‌شود به طوری که کارآموز با خیال آسوده بدون داشتن پیش زمینه تعمیرات  و شرایط سنی خاصی میتواند در این دوره ها شرکت کند.

تفاوت دوره های تخصصی و فوق تخصصی تعمیر گوشی شرکت تعمیرات موبایل در این است که آموزش کارآموز در محیط کاملا کارگاهی و عملی  به طوری که مستقیما در محیط کارگاه تعمیراتی، آموزش می‌بیند و با نحوه تعمیر انواع برندهای آیفون و اندروید آشنا شده و باعث بالا رفتن یاد گیری در تعمیرات موبایل می‌شود.

ارائه مدرک بین الملی فنی و حرفه ای پس از اتمام آموزش در شرکت تعمیرات موبایل میتواند گامی بلند برای ورود شما به بازار کار تعمیر گوشی باشد.

مجموعه موبایل کارا با داشتن تجهیزات به روز واستفاده از اساتید متخصص به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل تخصصی و فوق تخصصی سخت افزار و نرم افزار موبایل آیفون و اندروید میکند.

در دوره آموزش تعمیرات موبایل تمامی اصول پایه ای از صفر تا صد آموزش داده میشود به طوری که هنرجو با خیال آسوده بدون داشتن پیش زمینه تعمیرات  و شرایط سنی خاصی میتواند در این دوره ها شرکت کند.

تفاوت دوره های تخصصی وفوق تخصصی تعمیر گوشی شرکت موبایل کارا، آموزش هنرجو در محیط کاملا کارگاهی وعملی  به طوری که هنرجو مستقیما در محیط کارگاه تعمیراتی، آموزش می‌بیند و با نحوه تعمیر انواع برندهای آیفون واندروید آشنا شده و باعث بالا بردن تجربه کاری می‌شود.

همچنین مجموعه موبایل کارا با ارائه مدرک بین الملی فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره میتواند گامی بلند برای ورود شما به بازار کار تعمیرات موبایل باشد.

آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل

در دوره تعمیرات تخصصی موبایل، آموزش به صورت صفر تا صدی به صورت کاملا عملی توسط تکنیکسین های شرکت تعمیرات موبایل برای شما تشریح می‌شود.
مباحث به صورت مرحله به مرحله از سطح پایه تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. که بعد از پایان دوره تخصصی می‌توانید گوشی ها را عیب یابی و تعمیر کنید.

تعمیرات موبایل 2 بخش اصلی دارد که عبارتند از:

 1. تعویض قطعه
 2. تعمیر قطعه

در مورد اول که مشخصا تعویض صورت میگیرد ولی در مورد دوم باید بُرد برسی گردد تا بتوان مشکل را بصورت دقیق عیب یابی و بعد از آن تعمیر کرد. و ما در این دوره نحوه عیب یابی از طریق بُرد را به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد.
مزایای این دوره:
*پشتیبانی 24 ساعت
*سابقه ای تدریس 10 ساله در این حوزه به صورت تخصصی
*ورود به بازار کار
*معرفی به سازمان فنی حرفه ای برای اخذ مدرک بین المللی

آموزش خصوصی تعمیرات موبایل

با پیشرفت تکنولوژی که امروزه در جریان می باشد، تلفن همراه یکی از ضروری ترین گجت های زندگی مردم محسوب می شود و شغل تعمیرات موبایل در بازار کسب و کار، جایگاه ویژه ای را به خودش اختصاص داده است. ما پکیجی را برای شما آماده کرده‌ایم که با شرکت در این دوره آموزشی به راحتی می توانید وارد بازار کار پر درآمد تعمیرات موبایل شوید.

پکیج آموزش تعمیرات موبایل ما شامل دو بخش نرم افزار و سخت افزار می باشد. بخش نرم افزاری شامل عیب یابی اصولی دستگاه های اندروید و آیفون، آشنایی با باکس‌ها و دانگل‌های مربوط به تعمیرات موبایل تمامی برندها، آموزش فلش کردن تمام برند‌های تلفن همراه، ساخت گوگل اکانت و اپل آیدی، آموزش حذف اف آر پی دستگاه‌های اندرویدی و سر فصل های دیگری که در طول دوره نرم افزار به شما آموزش داده می شود.

بخش سخت افزار شامل مبانی الکترونیک، آشنایی با ابزار آلات، جای گذاری قطعات اس ام دی و آی سی‌های چسبی و غیر چسبی، آموزش اصولی نقشه خوانی، آشنایی با بلوک‌های مختلف برد موبایل، باز و‌ بست گوشی ها به خصوص ال سی دی، عیب یابی اصولی تلفن همراه و سر فصل های دیگری که در این دوره به شما عزیزان آموزش داده می شود.

در ضمن تمامی مباحث به صورت علمی و تخصصی با جدید‌ترین متد های روز دنیا در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد. لازم به ذکر است پس از شرکت در دوره تخصصی تعمیرات موبایل از پشتیبانی ۲۴ ساعته ما برخوردار خواهید بود.

آموزش تخصصی تعمیرات آیفون

دوره فوق تخصصی تعمیرات آیفون به عنوان بهترین دوره ما می باشد که کارآموز می تواند صفر تا صد تعمیرات آیفون را آموزش ببیند.

سر فصل های دوره فوق تخصصی آیفون شامل عیب یابی گوشی های خاموش آیفون، جریان کشی های آیفون، عیب یابی مشکلات تشخیص چهره و اثر انگشت گوشی های آیفون، ایراد های خالی کردن شارژ و شارژ نگه نداشتن آیفون، ایراد های مربوط به اکتیو نشدن گوشی های آیفون، حل مشکلات اپل آیدی و قفل اپل آیدی و قفل آی کلود، مشکلات مربوط به بک لایت، دوربین و صدا، تعویض آی سی لمسی و آی سی روشنایی در گوشی های آیفون به صورت علمی و عملی آموزش داده می شود. برد های دو طبقه و نحوه جدا کردن و چسباندن آن ها با دستگاه های پیشرفته و همین طور سیو آپ کردن آیفون که در گوشی هایی که به هر دلیل تعمیر کردن آن ها جواب نمی دهد به منظور جدا کردن قطعات و سوار کردن آن ها روی یک برد دیگر انجام می شود.

شرکت تعمیرات موبایل کارا تا این سطح از تعمیرات آیفون را آموزش می دهد. تعمیرات تخصصی آیفون در شرکت موبایل کارا ۱۵۰ ساعت برگزار می شود که ۱۰۰ ساعت برای آموزش سخت افزاری و ۵۰ ساعت برای تعمیرات نرم افزاری می باشد. کارآموز پس از پایان این دوره می تواند به راحتی شروع به کار کرده و تعمیرات تخصصی آیفون را انجام دهد.

آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل

در دوره نرم افزار تخصصی، آموزش کامل فلش کردن گوشی های اندروید و آیفون، آموزش قفل اف آر پی، حذف قفل صفحه گوشی، آموزش روت کردن دستگاه ها، ترمیم سریال و قفل شبکه، آموزش حذف شیائومی اکانت و خیلی از مباحث نرم افزاری رو به صورت جز به جز به کارآموز آموزش می دهیم. شما در این دوره، صفر تا صد تعمیرات نرم افزار موبایل را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید و بعد از پایان دوره هیچ مشکلی در کار عملی نخواهید داشت. باکس های ایزی جی تگ، مدوسا پرو، اختاپوس، چیمرا، یو ام تی و همه باکس های نرم افزاری را به صورت کامل در این دوره یاد می گیرید.

در شرکت موبایل کارا دوره فوق تخصصی نرم افزار پشتیبانی 24 ساعته دارد. به این صورت که پس از پایان دوره توسط کارآموز و شروع به کار او با تاسیس مغازه تعمیرات موبایل یا اجاره میز در مراکز تعمیرات موبایل، پشتیبانی شروع شده و تا لحظه ای که به این پشتیبانی نیاز داشته باشد با کارآموز همراه هستیم.

بسیاری از کارآموزان شرکت کننده در دوره تعمیرات نرم افزاری موبایل، از شهر های مختلف بوده و پس از اتمام دوره در شهر خود مراکز تعمیرات موبایل راه اندازی می کنند. ما برای تمامی کارآموزان پشتیبانی 24 ساعته داریم و هر جایی که در کارشان با مشکل مواجه شوند، به آن ها کمک می کنیم. کیفیت آموزش را با ما تجربه کنید.

آموزش تخصصی پروگرام هارد

شرکت موبایل کارا دوره تخصصی پروگرام هارد را برای کارآموزان عزیز برگزار نموده که در این دوره، مباحث پروگرام هارد به صورت صفر تا صد به کارآموز آموزش داده می شود. در این دوره پروگرام کردن هارد توسط باکس های ایزی جی تگ پلاس، باکس مدوسا پرو و یو اف آی و بقیه باکس های جدید تر مانند ایمیت و اندروید کیت به صورت کامل آموزش داده می شود.

شناخت انواع پایه های هارد شناخت انواع هارد از لحاظ یو اف اس یا ای ام ام سی، شناخت پایه های ولتاژی و پایه های دیتایی هارد و پروگرام کردن صحیح هارد مربوط به بوت کام فیک و مباحث مربوط به آر پی بی ان، مباحث مربوط به سی آی دی هارد، تغییر سی آی دی هارد و نحوه صحیح پروگرام کردن هارد توسط فایل فلش و بدون نیاز به دامپ، پشتیبان گیری از قسمت های حیاتی هارد مثل سریال دستگاه و فایل های شبکه، نحوه رایت صحیح دامپ ها با حجم بالا و دیگر مباحث پروگرام کردن هارد که به صورت کاملا عملی و تخصصی هست را به صورت صفر تا صد آموزش می دهیم. پس از به اتمام رساندن دوره پروگرام کردن هارد می توانید انواع و اقسام هارد ها را پروگرام کنید.

در یک سری از گوشی های جدید، پروگرم کردن هارد یک سری مسائل پیچیده تری را داشته و امروزه به دلیل بالا رفتن امنیت هارد، پروگرام کردن آن پیچیده تر شده است. به همین دلیل شرکت تعمیرات موبایل سعی در برگزاری دوره پروگرام کردن هارد به روش جدید دارد تا بتوانید در گوشی های جدید از این روش های گفته شده را پیاده کنید.

همچنین مجموعه موبایل کارا با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره میتواند گامی بلند برای ورود شما به بازار کار تعمیرات موبایل باشد.

اگر به دنبال یک شغل مناسب با درآمد خوب می‌گردید، باید بگویم تعمیرات موبایل گزینه ای بسیار خوبی برای شما میتواند باشد، البته بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل که سر آغاز این رشته ای کاری می باشد.

چرا تعمیرات گوشی یک شغل پر درآمد و مناسب است؟ یک خبر خوب برای شما داریم! شغل تعمیر گوشی های موبایل هوشمند یکی از پردرآمدترین و پایدارترین مشاغل ده سال آینده خواهد بود! به شرطی که به صورت اصولی، آموزش تعمیرات موبایل را گذرانده باشید. در ایران تعمیرات گوشی های موبایل در سال های اخیر به یکی از مشاغل پربازده تبدیل شده است.

بین سال های 95 تا 96 بالغ بر 24 تا 27 میلیون دستگاه موبایل به فروش رسیده است. این بدین معنی است که به زودی این دستگاه ها نیاز به تعمیرات و تعمیرکارهای حرفه ای پیدا می کنند. طبق تحقیقات مجله فوربز در سال 2017 شغل تعمیرات تلفن همراه در بین یکی از 15 کار پردرآمد دنیا قرار دارد.

البته باید بگوییم که در مقابل اگر به طور اصولی در بحث آموزش تعمیر موبایل که شامل: آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری می باشد؛ قدم نگذارید، ضررهای مالی زیادی متوجه شما خواهد بود. به همین دلیل است که باید تعمیرات انواع گوشی های موبایل را اصولی و با آموزش یک استاد حرفه ای یاد بگیرید.

دوره تعمیرات موبایل در مرکز تعمیرات موبایل

برای یادگیری حرفه ای تعمیرات موبایل، مرکز تعمیرات موبایل در خدمت شماست. در این مرکز با همراهی مدرسین حرفه ای، تعمیرات موبایل به صورت حرفه ای و به بهترین وجه ممکن آموزش داده می شود.

بعد از فراغت از این دوره ها،‌ شما توانایی انجام انواع تعمیرات موبایل و باز و بسته کردن برندهای مختلف گوشی را خواهید داشت. روند آموزش در این آموزشگاه با پیشرفته ترین ابزارها و در مجهزترین کارگاه های تعمیر موبایل صورت می گیرد. در نهایت نیز کارآموزان این مرکز پس از گذراندن دوره به صورت موفقیت آمیز، مدرک معتبری که توسط سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود، دریافت می کنند. برای شروع می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و یا با شماره تلفن (02166477300) تماس حاصل فرمایید.

درخواست مشاوره دوره تعمیرات موبایل

با پر کردن فرم زیر درخواست مشاوره شما ثبت شده و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

کارآموزی تعمیرات موبایل همراه با آموزش تعمیرات

در آموزشگاه مرکز تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی های موبایل را به صورت آکادمیک و هم عملی آموزش می بینید. هدف ما این است که بهترین راه ها را برای کسب در آمد از تعمیر موبایل در اختیار هنرجویان خود قرار دهیم. حدودا یک ماه بعد از اتمام دوره می توانید در محلی مانند مغازه یا شرکت به کار تعمیرات پرداخته و کسب درآمد کنید.

در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل امکان کارورزی هنرجویان فراهم است و به همین دلیل این مرکز افتخار پرورش تعمیرکاران حرفه ای را دارد که بعد از فراغت از آموزش می توانند به سادگی وارد عرصه اشتغال و درآمد زایی شوند. برای ورود به بخش کارآموزی تعمیرات موبایل روی دکمه زیر کلیک نمایید.

آموزش تعمیرات تلفن همراه

در طول برگزاری آموزش تعمیرات موبایل در مرکز تعمیرات موبایل تمامی اصول حرفه ای تعمیرات برای انواع برندهای گوشی به تمامی علاقمندان آموزش داده می شود. سطح این کارگاه ها از پایه آغاز می شود. بدیهی است که سطح نهایی این آموزش ها، تخصصی و حرفه ای است که کارآموزان با توجه به علاقه و استعداد خود می توانند به این سطوح دست پیدا کنند.

سخت افزار و نرم افزار در دو حوزه مجزا و با بالاترین درجه ی کیفی آموزش داده می شوند. در پایانِ هر سطح، مدرک معتبری از سوی موسسه به هنرآموزان تعلق می گیرد. کارآموزان در انتهای دوره می توانند در حوزه های مختلف تعمیرات انواع موبایل به فعالیت بپردازند.

آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه ای

دوره عمومی تعمیرات گوشی

تعمیرات موبایل در بخش دوره های عمومی، شامل آشنایی کلی کارآموز با مباحث اصلی تعمیرات می شود. دوره ی عمومی تعمیرات موبایل تمامی موارد جامع و لازم را پوشش می دهد. همانطور که در بندهای قبلی اشاره کردیم؛ آموزش تعمیرات موبایل کاملا جامع و مجزا در این مرکز آموزش داده می شود. شما به عنوان کارآموز تعمیرات می توانید با هر سطحی از اطلاعات در این دوره ها شرکت کنید.

دوره تخصصی تعمیرات گوشی موبایل

در دوره های عمومی تعمیرات موبایل شما با ساختار کلی گوشی های تلفن همراه آشنا می شوید و بعد از اینکه در این دوره ها مدرک معتبر دریافت کردید؛ می توانید در دوره های تخصصی شرکت کنید. در این دوره ها شما آموزش خود را به صورت حرفه ای تر پیش خواهید برد. در مرکز تعمیرات موبایل، متخصصین حرفه ای حضور دارند و این کادر ویژه در تمامی حوزه های تعمیرات موبایل قادر به پرورش نیروهای با استعداد و حرفه ای برای ورود به این عرصه در دنیای واقعی هستند.

در این دوره ها کار را بر روی گوشی های واقعی فرا می گیرید، یعنی کارآموزها به طور عملی گوشی های خراب را تعمیر و بازیابی می کنند. نکات تخصصی که حین این کار فرا می گیرید باعث می شود که مراحل آموزش را حرفه ای تر از قبل پیش ببرید. مرکز تعمیرات موبایل جامعه آماری بالایی برای ورود به بازار کار دارد و مفتخر است که یکی از بزرگترین مراکز و موفق ترین آنها در بحث آموزش تعمیرات موبایل باشد.

دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات سخت افزاری گوشی تلفن همراه

تعمیرات سخت افزاری از تخصصی ترین دوره های مربوط به تعمیرات موبایل می باشد که در مرکز تعمیرات موبایل توسط برترین اساتید و مهندسین سخت افزار به صورت کامل آموزش داده می شود. در این دوره تعمیرات سخت افزاری به صورت کامل به هنرآموزان آموزش داده می شود. در نهایت و پس از گذراندن این دوره به صورت موفقیت آمیز مدرک معتبری از سوی مرکز تعمیرات موبایل به کارآموزان اعطا می شود. پس از تمامی این مراحل، بازار کار

4.7/5 - (8 امتیاز)

4 دیدگاه

 1. فیصل گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من خیلی علاقه به تعمیرات موبایل دارم اگر بخواهیم از صفر شروع کنیم تا اینکه یک تعمیرکار حرفه ای بشیم با توجه به راه دور ما استان هرمزگان و هزینه های جانبی خیلی مشکل برامون میشه. چند روز دوره جامع وفشرده برای ما طول میکشه. البته ذهن و استعداد خوبی دارم……هزینه دوره چند هست؟ با تشکر

  • پشتیبان گفت:

   سلام فیصل عزیز وقت بخیر
   ببینید دوره های ما به صورت کاملا تخصصی و ویژه ای بازار کار طراحی شده و دوره ای فشرده ما نزدیک به 2 هفته زمان میبره.
   از نظر اسکان هم باید خدمتتون عرض کنم که خوابگاه نزدیک مجموعه هست و نیاز شما رو ما مرتفع کردیم.
   هزینه ای دوره هم در یک جدول داخل صفحه گذاشتیم که بنا بر نیازتون هر کدوم رو بخواید میتونید انتخاب کنید.

 2. محمدی گفت:

  سلام. بعد از دوره آموزشی تعمیر موبایل که شرکت کردیم، کارآموزی تعمیرات موبایل چه مدت و با چه هزینه ای تشکیل میشه؟

  • موبایل امداد گفت:

   سلام وقت بخیر. کارآموزی تعمیرات موبایل 80 تا 100 ساعت در مدت یکماه برگزار خواهد شد. برای اطلاع از هزینه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *