ثبت درخواست تعمیرات ثبت درخواست تعمیرات تماس : 02166487400

معرفی هدفون گلکسی بادز لایو سامسونگ + آموزش تعویض باتری

هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

هدفون گلکسی بادز لایو طراحی زیبا، ارگونومیک و سهولت در استفاده را با صدای ممتاز AKG ترکیب می‌کند تا شرایطی را ایجاد کند که به طور هماهنگ صدایی که به گوش می رسد را تقویت کرده و در عین حال صدای ناخواسته پس‌زمینه را حذف می‌کند. این هدفون یک بلندگوی بهینه شده  است که برای تجربه هرچه بهتر شما و تنظیم فوق العاده هر لحظه طراحی شده است.

هدفون گلکسی بادز لایو با شکل نمادین و طراحی ارگونومیک، تناسبی ایجاد میکند که به محیط طبیعی شما اجازه ورود می دهد و آن صدایی است که برای گوش شما ساخته شده است. در این مقاله سعی داریم تا در ابتدا به معرفی ویژگی های بی نظیر هدفون گلکسی بادز لایو پرداخته و سپس به آموزش تعویض باتری این هدفون که ممکن است با آن مواجه شده باشید بپردازیم. بنابراین برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با این هدفون فوق العاده تا انتهای این بخش با ما باشید.

تعمیر گوشی سامسونگ

معرفی ویژگی های منحصر به فرد هدفون گلکسی بادز لایو

در این بخش قصد داریم تا به معرفی ویژگی های بی نظیر و منحصر به فرد هدفون گلکسی بادز لایو بپردازیم. این هدفون از ویژگی های متمایز و فوق العاده ای در ارائه صدا برخوردار است که ممکن است به سادگی در هدفون های دیگر این ویژگی ها را گیدا نکنید. در ادامه با ما باشید تا با هدفون گلکسی بادز لایو بیشتر آشنا شوید.

 • ارائه صدای زنده و عمیق

با هدفون گلکسی بادز لایو هر صدایی را به صورت زنده و عمیق بشنوید. با این هدفون شما احساس خواهید کرد به شدت به صدای شنیده شده نزدیک بوده  و یا بخشی از چیزی بزرگتر هستید. بلندگوهای 12 میلی‌متری در هدفون گلکسی بادز لایو با صدای AKG و با طراحی ارگونومیک برای ارائه صدایی با طیف وسیع کار می‌کنند، در حالی که درایور بزرگ و مجرای باس آن به انتشار باس عمیق همراه با جریان هوا کمک می‌کنند که به صدا اجازه می‌دهد یکپارچه جریان یابد.

هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

 • طراحی ارگونومیک

با هدفون گلکسی بادز لایو با طراحی ارگونومیک خود کاملا برای گوش شما ساخته شده است. این هدفون به آرامی داخل گوش می‌نشیند و شما می توانید به راحتی در تمام طول روز بدون آن که از بودن آن در گوشتان احساس خستگی کنید، از آن استفاده کنید.

طراحی ارگونومیک با هدفون گلکسی بادز لایو راحت و در عین حال غیر مزاحم با دو اندازه نوک بال برای تناسب بهتر است. بنابراین بدون آن که هدفون گلکسی بادز لایو از گوشتان خارج شود ، به دفتر رفت و آمد کنید، به خانه یکی از دوستانتان بروید و….

 • حذف نویزهای فعال

با هدفون گلکسی بادز لایو عوامل حواس پرتی به شدت کاهش می یابد. این هدفون بی نظیر صداهای پس‌زمینه را بدون از دست دادن چیزهای مهم، مانند صداها و اعلان‌ها، کاهش می‌دهد، بنابراین شما می توانید بیشتر از آنچه می‌خواهید بشنوید.

هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

 • قدرت شارژ فوق العاده

شما می توانید فقط در چند دقیقه هدفون گلکسی بادز لایو خود را شارژ کنید تا بتوانید دوباره به استفاده از آن برگردید. پنج دقیقه شارژ این هدفون به شما فرصت یک ساعت استفاده از آن را می دهد چه برای شنیدن لیست پخش مورد علاقه شما، پادکست و یا بازی مورد علاقه تان.

 • دستیار هوشمند Bixby

هر زمان که بخواهید دستیار هوشمند Bixby آماده است. با صدای شما بیدار می شود و به شما امکان می دهد گوشی خود را بدون حتی هیچ گونه تماسی کنترل کنید. تماس‌های خود را مدیریت کنید، میزان صدا را تنظیم کنید یا در حین حرکت آب و هوا را بررسی کنید. شما صحبت می کنید، Bixby گوش می دهد.

هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

 • اتصال آسان به کامپیوتر

با هدفون گلکسی بادز لایو به راحتی با کامپیوتر شخصی خود جفت شوید. هدفون را در حالت جفت شدن در نزدیکی رایانه شخصی قرار دهید و بهترین کار خود را انجام دهید. از Swift Pair رایانه شخصی ویندوز 10 جهت راه آسان تر و ساده تر برای اتصال این دو استفاده کنید.

تعویض باتری هدفون گلکسی بادز لایو

حال که با مشخصات هدفون گلکسی بادز لایو به طور کامل آشنا شدید نوبت به آن رسیده که به آموزش تعویض باتری در این هدفون بپردازیم. از 10 گامی که در این بخش معرفی می شوند می توانید برای جایگزینی باتری فرسوده یا ازکارزافتاده در هدفون گلکسی بادز لایو خود استفاده کنید.

عکس‌های این راهنما با هدفون سمت چپ گرفته شده‌اند، اما این روش برای هر دو هدفون یکسان است. هدفون گلکسی بادز لایو دارای رتبه IPX2 برای مقاومت در برابر نفوذ است، به این معنی که در برابر پاشش آب مقاوم هستند. پس از این تعمیر، ممکن است حفاظت در برابر آب را از دست بدهند. در ادامه با ما باشید تا با این 10 گام مهم و اساسی آشنا شوید.

گام 1: از یک پیک بازکننده استفاده کنید

در صورت امکان، قبل از تعویض باتری هدفون گلکسی بادز لایو شارژ آن را  تخلیه کنید. نوک پیک بازکننده را بین قاب های پلاستیکی روی قسمت خمیده داخلی هدفون قرار دهید. پیک را با زاویه تند وارد کنید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 2: در هدفون را شل کنید

سوراخ بازشو را در یک زاویه شیب دار نگه دارید و آن را در امتداد قسمت بالایی بلغزانید تا در هدفون شل شود. وقت بگذارید و تمام تلاش خود را بکنید تا پلاستیک تغییر شکل ندهد.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 3: برداشتن در هدفون گلکسی بادز لایو

مطابق با نصویر زیر در هدفون را به آرامی بردارید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 4 : جدا کردن کانکتور اصلی

از انتهای نوک تیز یک اسپاجر برای بلند کردن و جدا کردن کانکتور اصلی استفاده کنید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 5: مادربرد هدفون گلکسی بادز لایو را بردارید

 • از اسپاجر برای بلند کردن آرام مادربرد استفاده کنید.
 • مادربرد را بردارید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 6: باز کردن قاب پلاستیکی

از پیچ گوشتی فیلیپس برای جدا کردن پیچ 3.4 میلی متری که قاب پلاستیکی را محکم می کند استفاده کنید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 7: قاب پلاستیکی را بردارید

از یک اسپاجر یا انگشتان خود برای جدا کردن قاب پلاستیکی با کشیدن آن به سمت بالا استفاده کنید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 8: درایور بلندگو هدفون گلکسی بادز لایو را بردارید

 • از انتهای نوک تیز یک اسپاجر برای کمی بلند کردن درایور بلندگو که باتری را پنهان می کند، استفاده کنید.
 • درایور با چسب سبک در جای خود ثابت می شود. با دقت کار کنید و چیزی را خیلی سخت نکشید

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 9: باتری را کمی بلند کنید

 • باتری هدفون گلکسی بادز لایو توسط یک چسب ملایم در جای خود ثابت می شود.
 • انتهای نوک تیز یک اسپاجر را زیر باتری قرار دهید.
 • از فشار ثابت و ثابت برای بالا بردن باتری استفاده کنید.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

گام 10 : باتری هدفون گلکسی بادز لایو را بردارید

 • باتری را بردارید.
 • باتری آسیب دیده را دوباره نصب نکنید، زیرا انجام این کار یک خطر بالقوه ایمنی دارد.

تعویض باتری هدفون گلسی بادز لایو سامسونگ

برای مونتاژ مجدد دستگاه خود، این دستورالعمل ها را به ترتیب معکوس دنبال کنید. برای عملکرد بهینه، باتری تازه نصب شده خود را کالیبره کنید: آن را تا 100% شارژ کنید و حداقل 2 ساعت دیگر به شارژ آن ادامه دهید. سپس از دستگاه خود استفاده کنید تا زمانی که به دلیل باتری کم خاموش شود.در نهایت آن را بدون وقفه تا 100 درصد شارژ کنید.

اگر گوشی موبایل شما دارای مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری می باشد، می توانید با خیالی آسوده تعمیرات گوشی خود را مرکز تعمیرات موبایل بسپارید. این مرکز در زمینه تعمیرات گوشی شیائومی و تعمیرات گوشی سامسونگ دارای سال ها تجربه و تعمیرکاران حرفه ای و خبره ای می باشد که گوشی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟