تعمیرات سامسونگ s7 edge

موبایل سامسونگ s7 edge یکی از گوشی های پیشرو سامسونگ در زمان خود بود که چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ امکانات و سخت افزاری یکی از گوشی های پر فروش و بدون رقیب بازار بوده است. اما در کنار این جذابیت ظاهری که سامسونگ s7 edge دارد، امکان خرابی و ضعف هایی نیز وجود دارد که نیاز به بررسی و تعمیرات دارد.

با اینکه نمی توان از کیفیت بالای ساخت گوشی سامسونگ s7 edge گذشت اما طراحی خاص این گوشی در لبه های صفحه نمایش آن را به یک گوشی آسیب پذیر در شکستگی و ترک خوردن صفحه نمایش و قاب گوشی وجود دارد. علاوه بر این مشکلات می توان به خرابی باتری، خرابی پورت شارژ، مشکلات نرم افزاری که به مرور زمان به وجود می آیند مانند کند شدن و هنگ کردن گوشی و یا ویروسی شدن را می توان از عمده ترین مشکلات گوشی سامسونگ s7 edge دانست که باید برای تعمیر آن به یک نمایندگی حرفه ای و مورد اطمینان مراجعه کرد تا بتوان گوشی شما را در کمترین زمان ممکن درست کنند. نمایندگی تعمیرات موبایل یکی از مراکز حرفه ای و دارای کادر متخصص و مجرب می باشد که در کمترین زمان ممکن گوشی سامسونگ s7 edge را عیب یابی و تعمیر می کنند.

مشکلات و خرابی های رایج در موبایل سامسونگ   s7 edge

سامسونگ s7 edge. یک گوشی بسیار عالی است اما کامل نیست در واقع، با شروع قدیمی شدن گوشی‌ها، شاهد بروز مشکلات بیشتر و بیشتری در سامسونگ s7 edge هستیم. با در نظر گرفتن این موضوع، در زیر به برخی از مشکلات رایج سامسونگ s7 edge نگاه می کنیم. البته این نکته را متذکر شویم که با توجه به ظاهر خاص و صفحه نمایش ویژه سامسونگ s7 edge نیاز به دانش و توانایی زیاد در زمینه تعمیرات موبایل را دارد و نمی شود به هر فردی در این مورد اعتماد کرد. مرکز تعمیرات موبایل از کادری متخصص و متعهد بهره می برد که می توانند مشکلات گوشی سامسونگ s7 edge شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت رفع کنند.

داغ شدن بیش از حد گوشی سامسونگ s7 edge

بسیاری از کاربران گزارش کرده اند که گوشی سامسونگ گلکسی s7 edge گاهی اوقات به طور ناخوشایندی گرم می شود. دلایل متعددی از خرابی باتری گرفته تا عدم هماهنگی نرم افزار و سخت افزار گوشی را می توان دلیل داغ کردن گوشی سامسونگ s7 edge را دانست و باید از یک دانش تخصصی بهره داشته باشید تا بتوانید دلیل داغ کردن گوشی سامسونگ s7 edge را پیدا کرد و نسبت به تعمیر آن اقدام کرد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت تعمیرات موبایل از دلایل خرابی و داغ شدن گوشی سامسونگ s7 edge مطلع شوید و می توانید برای تعمیر این مشکل، گوشی خود را به مرکز تعمیرات موبایل بسپارید تا مشکل شما را هر چه سریع‌تر برطرف کنند.

مشکل هنگ کردن و ریستارت شدن گوشی سامسونگ s7 edge

تعداد زیادی از افرادی که گوشی s7 edge را دارند از هنگ کردن گوشی در بعضی از مواقع و اینکه در بعضی موارد دیگر گوشی خود به خود ریستارت می شوند بسیار کلافه شده اند و نمی دانند که برای رفع این مشکل به دنبال چه راهکاری باشند. بهترین راهکار در این مواقع درخواست کمک از کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل می باشد. نمایندگی تعمیرات موبایل با در اختیار داشتن متخصصین حرفه ای چه در زمینه سخت افزار و نرم افزار مشکلات شما را رفع خواهند کرد.

مشکل خطای دوربین در موبایل سامسونگ s7 edge

یکی دیگر از مشکلات بسیار رایج در گوشی سامسونگ s7 edge مشکل در خطای کار کردن دوربین می باشد. در بعضی از مواقع هنگام عکس برداری و یا فیلمبرداری شما با پیام خطای دوربین مواجه می شوید و دیگر دوربین گوشی شما از برنامه خارج می شود. دلایل زیادی چه از لحاظ باگ های سخت افزاری و چه باگ های نرم افزاری می تواند باعث مشکل خطای دوربین شود که نیاز به دقت و مهارت در عیب یابی و تعمیر می باشد.

در مرکز تعمیرات موبایل افراد متخصصی وجود دارند که چه در زمینه سخت افزار و چه در زمینه نرم افزار از افراد نمونه و درجه یک حوزه خود هستند که می توانند مشکل خطای دوربین گوشی شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی کنند و در نهایت مشکل شما را به سرعت رفع کنند.

کار نکردن حسگر اثر انگشت در موبایل سامسونگ s7 edge

موبایل سامسونگ s7 edge را می توان تقریبا از اولین نسل گوشی هایی دانست که حسگر اثر انگشت یا دکمه هوم ادغام شده بود و در اختیار کاربران قرار داده شده است. این اولین بار بودن همیشه ممکن است با خطا و ایراداتی همراه باشد که ممکن است ناشی از خرابی دکمه هوم باشد و یا یک مشکل نرم افزاری باشد.

برای اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کنید. شما می توانید به وب سایت تعمیرات موبایل مراجعه کنید و  با پر کردن فرم درخواست تعمیر گوشی سامسونگ و ذکر کردن مدل گوشی و مشکل آن درخواست خود را برای تعمیر موبایل خود اعلام می کنید. در ادامه کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل با شما تماس می گیرند و اطلاعات کامل و دقیق تر را از شما دریافت خواهند کرد. در صورتی که مشکل گوشی شما بسیار حاد نباشد و می شود که در محل انجام شود. کارشناسان ما به منزل یا محل کار شما می آیند و همانجا موبایل سامسونگ سامسونگ s7 edge شما را تعمیر می کنند. اما اگر نیاز به امکانات بیشتری باشد گوشی را به مرکز تعمیرات موبایل می برند و در کمترین زمان ممکن آن را تعمیر و به شما باز می گردانند.

مشکل در دکمه های صدا و دکمه هوم موبایل سامسونگ s7 edge

یکی از دیگر مشکل های گوشی سامسونگ s7 edge می توان به خرابی در دکمه های بالا و پایین صدا و همچنین خرابی دکمه هوم اشاره کرد. هر چند ممکن است که ظاهر این دکمه ها بسیار بی نقص و سالم باشند اما عملکردی که باید ارائه بدهند را با مشکل و خطا انجام می دهند که می تواند ناشی از خطای سخت افزاری و یا نرم افزاری گوشی دانست.

در نمایندگی تعمیرات موبایل امکانات و تجهیزات روز دنیا و همچنین متخصصین کار بلدی در این حوزه وجود دارند که می توانند مشکل کار نکردن دکمه های صدا و دکمه هوم را به راحتی حل کنند.

بهترین مرکز تعمیر موبایل سامسونگ s7 edge

هر چند مدت زمانی از تولید موبایل سامسونگ s7 edge گذشته است اما باز هم این گوشی یکی از پرچمداران سامسونگ بوده است و از کیفیت ساخت و طراحی بسیار خوبی بهره برده است. به همین دلیل اگر مشکلی برای این گوشی به وجود بیاید نمی شود به هر فرد و یا مرکز تعمیر موبایلی اعتماد کرد و گوشی خود را به آن ها سپرد تا تعمیر کنند. چون ممکن است که علاوه بر اینکه نتوانند مشکل شما را رفع کنند، یک سری مشکلات دیگر نیز به آن اضافه کنند. بنابراین همیشه توصیه می شود که یک مرکز تعمیر موبایل حرفه ای و مورد اطمینان را انتخاب کنید.

مرکز تعمیرات موبایل یکی از این مراکز حرفه ای و با سابقه در زمینه تعمیر انواع گوشی های سامسونگ و به خصوص سامسونگ s7 edge می باشد که از کادر حرفه ای و مجرب به همراه تجهیزات و امکانات روز بهره می برند و می توانند در کمترین زمان ممکن مشکل گوشی شما را برطرف کنند.

هزینه تعمیر موبایل سامسونگ s7 edge

این روزها با توجه به نوسانات بازار ارز و تاثیرات آن بر هزینه های تعمیرات موبایل برای مراجعه کنندگان به یک مرکز تعمیرات، وجود شفافیت و مشخص بودن هزینه ها برای مراجعه کنندگان اهمیت زیادی دارد. برای مشخص شدن هزینه تعمیر موبایل سامسونگ s7 edge شما به مرکز تعمیرات موبایل مراجعه می کنید و گوشی شما به واحد عیب یابی تحویل داده می شود. با توجه به مشکل و عیب یابی کارشناسان به فرد یک هزینه حدودی اعلام می شود و سپس با کسب رضایت از مشتری نسبت تعمیر آن اقدام می شود و در نهایت بعد از اتمام کار و پس از تست نهایی سالم بودن موبایل سامسونگ s7 edge به مشتری تحویل داده می شود.

خدمات تعمیر موبایل سامسونگ s7 edge به صورت آنلاین

امروز افراد با زندگی های پر مشغله‌ای روبرو هستند که برای پیدا کردن یک زمان خالی برای بردن گوشی خود به یک مرکز تعمیرات موبایل باید چندین روز صبر کنند تا وقتش را پیدا کنند. اما با وجود خدمات آنلاین تعمیرات موبایل شما می توانید در کمترین زمان ممکن درخواست تعمیر موبایل را در مرکز تعمیرات موبایل ثبت کنید تا کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل با شما تماس بگیرند و آدرس محل کار و یا منزل شما را درخواست کنند و در کمترین زمان ممکن تعمیرکار به سمت شما فرستاده می شود. اگر مشکل موبایل سامسونگ s7 edge شما خیلی حاد نباشد و نیاز به امکانات زیادی نباشد در محل رفع می شود و اما اگر به وسایل پیشرفته تری نیاز باشد، پیک به محل شما فرستاده می شود و گوشی شما تحویل گرفته می شود و بعد از تعمیر در کمترین زمان ممکن به شما باز گردانده می شود.

سوالات پر تکرار

تعدادی از مشکلات رایج در گوشی سامسونگ s7 edge می توان به داغ کردن گوشی، کار نکردن حسگر اثر انگشت، کار نکردن دکمه های صدا و هوم، مشکل در کار کردن دوربین، مشکل هنگ کردن و ریستارت کردن گوشی اشاره کرد.

مراکز تعمیرات موبایل بسیار زیادی وجود دارد، اما مرکزی که بتوان به آن اطمینان کامل داشت و بتوان گوشی خود را برای تعمیر به آن ها سپرد بسیار کم است. نمایندگی تعمیرات موبایل یکی از این مراکز مورد اطمینان و حرفه ای در زمینه تعمیرات گوشی سامسونگ s7 edge می باشد.

خدمات در مرکز تعمیرات موبایل هم به صورت آنلاین و غیر حضوری  و هم حضوری ارائه می شود. در مراجعه حضوری پس از مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل در ابتدا دستگاه به بخش عیب یابی فرستاده شده و پس از تشخیص ایراد موبایل، به یکی از واحدهای نرم افزار یا سخت افزار ارسال می گردد. در ادامه پس از انجام تعمیرات، و تست نهایی می شود تا سلامت آن چک گشته و به صورت سالم به مشتری تحویل داده شود.

در مرکز تعمیرات موبایل در گام اول گوشی بررسی می شود و مشکل آن مشخص می شود و سپس یک هزینه حدودی به مشتری اعلام می شود و در صورت رضایت مشتری گوشی تعمیر می شود.

از دیگر خدمات ممتازی که مرکز تعمیرات موبایل ارائه می دهد، انجام تعمیرات به صورت غیرحضوری و آنلاین می باشد که شما می توانید با ثبت درخواست تعمیر موبایل، کارشناسان مربوطه با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی خواهند کرد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.