تعمیرات گوشی سامسونگ A72

تعمیرات موبایل سامسونگ گلکسی A72

شرکت سامسونگ خانواده موبایل های میان رده پر جمعیتی دارد و موبایل سامسونگ گلکسی A72 یکی از اعضای این خانواده است که با توجه به سخت افزار و نرم افزار مناسبی که در این گوشی به کار برده شده است، طرفداران بسیار زیادی را برای خود فراهم کرده است.

موبایل سامسونگ گلکسی A72 یک گوشی هوشمند میان رده است که دارای بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز است که چشم هر کسی را که به دنبال خرید یک دستگاه میان رده است، جلب می کند.  متاسفانه همانطور که در مورد بسیاری گوشی های هوشمند وجود دارد، کاربران در هنگام استفاده از موبایل سامسونگ گلکسی A72  با مشکلاتی مواجه شده اند.

مشکلاتی که موبایل سامسونگ گلکسی A72 با آن روبرو است را می توان به مشکل سنسور اثر انگشت، مشکل خالی شدن شارژ باتری بسیار سریع تر از حد نرمال، مشکل نرم افزار دوربین، مشکل عدم اتصال به وای فای، مشکل داغ شدن موبایل، مشکل هنگ کردن گوشی، مشکل خاموش شدن ناگهانی موبایل و تعدادی دیگر از مشکلات می باشد.

هر چند تمامی مشکلاتی که در بالا ذکر شد برای موبایل سامسونگ گلکسی A72 شایع نیستند، اما تعدادی از موارد گزارش شده مشکلات فوق را شامل بوده اند.

اما برای تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A72 باید به یک نمایندگی مجاز و با سابقه مراجعه کنید تا مشکل موبایل سامسونگ گلکسی A72 شما را به خوبی حل کند و از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کند. نمایندگی تعمیرات موبایل یکی از نمایندگی های تعمیر موبایل مورد اطمینان و دارای کادر حرفه ای و تجهیزات روز می باشد که تمامی مشکلات موبایل سامسونگ گلکسی A72 را به راحتی و در کمترین زمان ممکن رفع خواهند کرد.

مشکلات و خرابی های رایج موبایل سامسونگ گلکسی A72

سامسونگ با معرفی موبایل سامسونگ گلکسی A72 بهترین ویژگی ها را در محدوده قیمتی خود ارائه می دهد. همانطور که می دانید اندروید یک سیستم عامل متن باز است که هر کسی می تواند بر اساس نیاز خود آن را تغییر دهد. سازندگان گوشی های هوشمند از سیستم عامل های سفارشی خود استفاده می کنند. احتمال بروز باگ ها و مشکلات بسیار زیاد است.

بسیاری از کاربران پس از استفاده از این دستگاه با مشکلات و مشکلات رایج در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A72 مواجه می شوند. اما نگران نباشید تمامی این مشکلات قابل حل می باشند به شرطی که موبایل سامسونگ گلکسی A72 توسط یک تعمیرگاه موبایل حرفه ای بازدید و تعمیر شود. در ادامه به بررسی و معرفی تعدادی از مشکلات و خرابی های رایج موبایل سامسونگ گلکسی A72 خواهیم پرداخت.

 • مشکل باتری موبایل سامسونگ گلکسی A72

هر چند که موبایل سامسونگ گلکسی A72 از یک باتری 5000 میلی آمپری به همراه یک شارژر 25 واتی بهره می برد. اما توسط بسیاری از کاربران این موبایل گزارش شده است که با این حجم مناسب از ظرفیت باتری، گوشی آن ها کمتر از یک روز کاری به آن ها خدمات ارائه می دهد.

این گونه سریع خالی شدن شارژ باتری چندین دلایل متعدد می تواند داشته باشد که باید به بررسی تک تک آن ها پرداخت تا بتوان به دلیل اصلی خالی شدن شارژ موبایل سامسونگ گلکسی A72 بسیار سریع تر از حد معمول پی برد.

به طور خیلی مختصر می توان مشکل خالی شدن خیلی سریع باتری را ناشی از مشکلات نرم افزاری، خرابی باتری، مشکل رم و هارد و یا موارد دیگری را در نظر گرفت.

برای پیدا کردن دلیل این مشکل و حل آن توصیه می شود که موبایل خود را  به یک تعمیرگاه موبایل مورد اطمینان و حرفه ای ببرید. مرکز تعمیرات موبایل با در اختیار داشتن کادر مجرب و با سابقه و همچنین در اختیار داشتن به روز ترین تجهیزات دنیا مشکل باتری موبایل سامسونگ گلکسی A72 را به راحتی رفع می کند.

 • مشکل داغ شدن موبایل سامسونگ گلکسی A72

یکی از مشکلات دیگری که توسط برخی از کاربران موبایل سامسونگ گلکسی A72 گزارش شده است، داغ شدن بیش از حد موبایل می باشد.

دو دلیل اصلی برای گرم شدن موبایل سامسونگ گلکسی A72 وجود دارد، یکی SoC گوشی (System On Chip)  و دیگری باتری گوشی می باشد.

برای بررسی و حل مشکل داغ شدن موبایل سامسونگ گلکسی A72 بهتر است گوشی خود را به یک مرکز تعمیر موبایل مورد اطمینان و با سابقه ببرید. زیرا داغ شدن موبایل مشکلی است که نیاز به بررسی های دقیقی دارد تا منبع اصلی آن پیدا شود و در نهایت نسبت به رفع آن اقدام شود. در صورتی که موبایل سامسونگ گلکسی A72 توسط یک مرکز بدون تجهیزات لازم و افراد حرفه ای بررسی شود، ممکن مشکلی جبران ناپذیر بر گوشی وارد شود.

 • مشکل خاموش شدن ناگهانی موبایل سامسونگ گلکسی A72

این مشکل رایج است زیرا این مشکل در همه گوشی های اندرویدی رخ می دهد. در این مشکل گوشی شما به طور ناگهانی خاموش می شود. اگر در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A72 خود با این نوع مشکل مواجه هستید، حتماً مراحل زیر را در نظر بگیرید.

 • اگر دمای گوشی به حداکثر می رسد، می تواند دلیل خاموش شدن ناگهانی گوشی شما نیز باشد، پس مراقب مسائل گرمایشی باشید.
 • از قاب پشتی سنگین استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث مشکلات گرمایشی شود.

با انجام تمام این مراحل، اگر احساس می‌کنید که گوشی شما همچنان به طور ناگهانی خاموش می‌شود، Samsung Galaxy A72 خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.

امیدوارم تمام این مراحل مشکل خاموش شدن ناگهانی سامسونگ گلکسی A72 را حل کند. اما همچنان با این مشکل مواجه می شوید، موبایل خود را به یک مرکز تعمیرات موبایل معتبر ببرید.

 • مشکل صفحه نمایش و تاچ اسکرین موبایل سامسونگ گلکسی A72

یکی از مشکلات موبایل سامسونگ گلکسی A72 که به ندرت اتفاق می افتد، از کار افتادن صفحه لمسی گوشی است. عیب یابی آن دشوار است، ممکن است نتوانید آن را به درستی خاموش کنید زیرا صفحه نمایش پاسخ نمی دهد، اما نگران نباشید تا زمانی که صفحه نمایش شکسته نشده باشد، همیشه می توانید انتظار داشته باشید که این یک مشکل سیستم عامل باشد.

برای حل مشکل ابتدا گوشی خود را ریست کنید تا اگر مشکل از نرم افزار بوده است، با اولین ریست شدن گوشی از بین برود. اما اگر مشکل تاچ اسکرین گوشی ادامه داشت، بهتر است که موبایل خود را به یک مرکز تعمیر موبایل مورد اطمینان ببرید تا کارشناسان مرکز نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام کنند.

کدام قطعات را در موبایل سامسونگ گلکسیA72  سامسونگ می توان تعمیر یا تعویض نمود؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه موبایل ها تعداد قطعاتی که در موبایل های چه اندرویدی و چه آیفون استفاده شده است بسیار زیاد می باشد. موبایل سامسونگ گلکسی A72 نیز از این قاعده مستثنی نیست و قطعاتی که در آن به کار رفته بسیار قابل توجه می باشد. اما خوشبختانه با پیشرفت علم در زمینه تعمیر و تعویض قطعات موبایل بسیاری از این قطعات را می توان تعمیر یا تعویض نمود که به شرح زیر می باشند.

 1. تعویض ال سی دی
 2. تعمیر و تعویض اتصالات مختلف گوشی
 3. تعمیر و تعویض هارد گوشی
 4. تعمیر و تعویض آی سی تغذیه گوشی
 5. تعمیر و تعویض باتری موبایل

بهترین مرکز تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی A72

یکی از مشکلاتی که بعد از خرابی موبایل با آن مواجه می شوید، انتخاب مرکز تعمیر موبایل است. زیرا اعتماد کردن و پیدا کردن یکی تعمیرگاه موبایل با سابقه و حرفه ای بسیار سخت می باشد. اما مرکز تعمیرات موبایل با در اختیار داشتن کادر مجرب، با سابقه و کار آزموده در زمینه تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل بهترین مرکز تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی A72 شناخته می شود.

هزینه تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی A72

با توجه به نوسانات قیمتی در تعمیر قطعات موبایل، یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد هنگام تعمیر موبایل با آن مواجه می شوند، عدم اطلاع از قیمت دقیق تعمیر موبایل است. در مرکز تعمیرات موبایل وقتی شما گوشی خود را به کارشناسان این مرکز تحویل می دهید. آن ها در گام اول مشکل و عیب گوشی شما را پیدا می کنند. سپس در گام دوم حدود هزینه تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی A72 را به شما اطلاع می دهند و در صورت تایید شما گوشی شما تعمیر می شود. و در نهایت پس از تست نهایی به همراه ضمانت نامه تعمیرات و گارانتی اصالت قطعات به شما تحویل داده می شود.

خدمات تعمیر موبایل سامسونگ گلکسی A72 به صورت آنلاین

یکی از خدمات مهم و بسیار موثری که مرکز تعمیرات موبایل ارائه می دهد. تعمیر موبایل به صورت آنلاین و غیر حضوری در کنار تعمیر حضوری می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت مرکز تعمیرات موبایل درخواست تعمیر موبایل خود را ثبت کنید. سپس در اسرع وقت کارشناسان این مرکز با شما تماس می گیرند و مشخصات محل شما را دریافت می کنند. سپس یک پیک به محل شما فرستاده می شود تا گوشی را از شما تحویل بگیرد. سپس طی 24 تا 48 ساعت گوشی شما به همراه ضمانت نامه تعمیرات و همچنین گارانتی اصالت قطعات به شما تحویل داده می شود.


پاسخ به سوالات متداول

 1. مشکلات و خرابی های رایج در موبایل سامسونگ گلکسی A72 چیست؟

گوشی A72 یکی از گوشی های خوش ساخت سامسونگ می باشد اما از مشکلات رنج می برد که تعدادی از آن ها مشکل سنسور اثر انگشت، مشکل خالی شدن شارژ باتری بسیار سریع تر از حد نرمال، مشکل نرم افزار دوربین، مشکل عدم اتصال به وای فای، مشکل داغ شدن موبایل، مشکل هنگ کردن گوشی، مشکل خاموش شدن ناگهانی موبایل و تعدادی دیگر از مشکلات می باشد.

 1. خدمات مرکز تعمیرات موبایل شامل چه مواردی می باشند؟

مرکز تعمیرات موبایل خدمات تعمیر موبایل در زمینه نرم افزار و سخت افزار، تعویض قطعات، ارائه گواهی نامه و گارانتی تعمیرات و ضمانت نامه اصالت قطعات می باشد.

 1. خدمات غیر حضوری در مرکز تعمیرات موبایل به چه صورت می باشد؟

یکی از ویژگی های بسیار مفید در مرکز تعمیرات موبایل ارائه خدمات تعمیر موبایل هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می باشد. شما می توانید در وب سایت تعمیرات موبایل درخواست تعمیر موبایل خود را ثبت کنید. سپس کارشناسان این مرکز با شما تماس می گیرند و اطلاعات شما را دریافت می کنند. سپس یک پیک به محل شما می آید و گوشی را از شما تحویل می گیرد و در کمترین زمان ممکن موبایل را به همراه گارانتی تعمیرات به شما تحویل داده می شود.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.