ثبت درخواست تعمیرات ثبت درخواست تعمیرات تماس : 02166487400

معرفی گوشی با کیفیت دوربین بالا + قیمت

معرفی گوشی های موبایل با بالاترین کیفیت دوربین + قیمت

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین بخش های تلفن های همراه دوربین است. این بخش به قدری قابل اهمیت است که برخی از افراد انتخاب گوشی موبایل را با محوریت دوربین انجام می دهند. پس اگر شما هم کیفیت دوربین برایتان حائز اهمیت است و می خواهید بدانید که در هر بازه ی قیمتی چه گوشی از بالا ترین کیفیت دوربین برخوردار است، حتما با ادامه این مطلب با مرکز تعمیرات موبایل همراه باشید.

تعمیرات موبایل

کدام گوشی دوربین با کیفیتی دارد ؟

زمانی که اسم گوشی و کیفیت بالای دوربین می آید اغلب افراد این عقیده را دارند که حتما باید بودجه ی زیادی برای خرید داشته باشیم. از طرفی هم این موضوع درست است و صحت دارد چون شما هر چه بودجه خرید بیشتر داشته باشید می توانید گوشی بهتر و با کیفیت تری بخرید.

اما نکته اینجا است که فقط بودجه ی زیاد کافی نیست و شما باید به موارد دیگر هم توجه داشته باشید، با یک مثال بیشتر این موضوع را باز می کنیم: تصور کنید که یک گوشی با قیمت بالا خریداری کردید، اما وقتی دوربین را روشن می کنید متوجه می شوید که کیفیت دوربین خوبی ندارد در حالی که فرد دیگری یک گوشی با قیمت پایین تری را گرفته که کیفیت دوربینش از دوربین گوشی شما خیلی بهتر است. پس از این رو می توانیم نتیجه بگیریم که در ابتدا شما باید با توجه به بودجه ای که دارید بررسی کنید کدام گوشی دوربین با کیفیت تری دارد و بعد اقدام به خرید کنید.

بهترین دوربین گوشی در بازه قیمتی 3 میلیون

در این بازه ی قیمتی بهترین گوشی که می توانید خریداری کنید، که عملکرد دوربین آن هم از رقبا بهتر باشد GALAXY A11 سامسونگ است. این گوشی در قسمت دوربین عقب سه لنز دارد که لنز اصلی 13 مگاپیکسلی است و در کنار آن یک لنز 5 مگا پیکسلی اولترا واید و یک لنز 2 مگا پیکسلی عمق میدان هم قرار داده شده است.

در عکس برداری با کیفیت اصلی و لنز اصلی رنگ ها به خوبی نمایش داده می شوند و روشنایی عکس هم به خوبی دیده می شود، اما به طور کلی عکس هایی که با دوربین این گوشی گرفته می شوند از شارپنس خوبی برخوردار نیستند. در عکس برداری پرتره هم به دلیل وجود لنز 2 مگا پیکسلی تشخیص عمق، نسبتا عکس ها کیفیت خوبی دارند. در رنک دوم گوشی های این بازه قیمت هم می توانیم گوشی GALAXY M11 را قرار دهیم. لازم به ذکر است که شما می توانید تعمیر گوشی سامسونگ در انواع سری های پرچم دار و میان رده خود را به مرکز تعمیرات موبایل بسپارید.

بهترین گوشی از نظر دوربین 2021 : گوشی با کیفیت دوربین بالا : GALAXY M11

بهترین گوشی از نظر دوربین 2021 : گوشی با کیفیت دوربین بالا : GALAXY M11

بهترین گوشی با دوربین عالی در بازه قیمتی 3 تا 6 میلیون

در بازه ی قیمتی 3 تا 6 میلیون که اکثر خرید های گوشی ها هم در این بازه اتفاق می افتد رقابت خیلی سخت است. اما به طور کلی با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف گوشی ها می توانیم بگوییم که NOVA 7I می تواند بهترین انتخاب از نظر دوربین باشد. این گوشی در بخش دوربین چهار لنز دارد که لنز اصلی 48 مگاپیکسلی واید است و در کنار آن لنز 8 مگاپیکسلی خیلی عریض، لنز 2 مگا پیکسلی ماکرو و حسگر عمق میدانی قرار داده شده است.

تصویر دوربین اصلی در نور روز عالی است و خروجی عکس 12 مگاپیکسلی که دارد خیلی با جزئیات است. همچنین این دوربین رنگ ها را به خوبی نمایش می دهد. اما در محیط های پر جزئیات به سبب کاهش نویز ممکن است کمی از جزئیات تصویر کاهش پیدا کند.

علاوه بر این ها شما در این گوشی قابلیت بزرگ نمایی دو برابری را دارید که با توجه به اینکه بزرگ نمایی دیجیتالی است کیفیت خوبی دارد. عکس های پرتره در این گوشی با لنز تشخیص عمق میدانی تصویر برداری می شوند که به نسبت کیفیت خیلی خوبی دارند.

تصاویر دوربین 8 مگا پیکسلی عریض، معمولی است و تصاویر را به خوبی نمایش می دهد اما در ثبت رنگ به خوبی عمل نمی کند و باعث می شود که تصاویر رنگ پریده به نظر بیایند. تصاویری هم که با دوربین 2 مگا پیکسلی ماکرو گرفته می شوند خوب هستند و رنگ ها هم بسیار خوب ثبت می شوند، اما از آن جایی که این دوربین فکوس خودکار ندارد  ثبت عکس ها کمی می تواند زمان بر باشد.

در رده ی دوم گوشی های این بازه قیمت هم می توانیم به ردمی NOTE 10 اشاره کنیم. در رنک سوم GALAXY A12 و در رنک چهارم هم REDMI 9T قرار می گیرد. برای ثبت سفارش تعمیر گوشی شیائومی خود بر روی لینک آن کلیک نمایید. اگر گوشی شما در برندهایی مانند هواوی و آیفون است بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

بهترین گوشی از نظر دوربین - گوشی با کیفیت دوربین بالا - NOTE 10

بهترین گوشی از نظر دوربین – گوشی با کیفیت دوربین بالا – NOTE 10

بهترین دوربین گوشی در بازه قیمتی 6 تا 8 میلیون

بازه قیمتی بعدی که می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم بازه قیمتی 6 تا 8 میلیون است، در این بازه یکی از بهترین رقابت های دوربین را می توانیم مشاهده کنیم. اگر بخواهیم با در نظر گرفتن موارد مختلف در رابطه با دوربین بگوییم MI 11 LITE بهترین انتخاب است.

این گوشی در بخش دوربین 3  لنز دارد که لنز اصلی این گوشی یک سنسور 64 مگاپیکسلی است و در کنار آن یک لنز 8 مگاپیکسلی اولترا واید و یک لنز 5 مگاپیکسلی ماکرو هم دارد. به طور کلی عکس ها در حالت اصلی ایراد خیلی زیادی ندارند و تنها ایرادی که می توانیم در این بازه قیمتی به دوربین بگیریم داینامیک رنج به نسبت ضعیف لنز اصلی است.

اما به غیر از این شما عکس هایی که با این گوشی ثبت می کنید، عکس های بسیار با کیفیتی هستند، شارپنس خوبی دارند و همچنین رنگ ها به طبیعت نزدیک هستند، دوربین هم به نسبت وایت بالانس خیلی خوبی دارد. علاوه بر این شما زمانی که با این دوربین تصویر برداری می کنید می بینید که در عکس ها دیتیل به خوبی ثبت شده است.

سنسور 8 مگاپیکسلی اولترا واید هم کیفیت خوبی دارد و عکس های خیلی خوبی را ثبت می کند، افت کیفیت در این لنز وجود دارد، اما نکته مثبت این است که لنز اولترا واید رنگ ها را بهم نمی ریزد و سعی می کند عکس هایی ثبت کند که دیتیل خوبی داشته باشند، البته در تصاویر این لنز کمی شارپنس افت کیفیت دارد که باز هم این افت کیفیت خیلی اذیت کننده نیست.

نکته ی مثبت دیگری هم که ما در این لنز مشاهده می کنیم این است که با وجود 0.6 ایکس بودن، زاویه ی خیلی عریضی را به ما تحویل می دهد. سنسور 5 مگاپیکسلی هم فوق العاده است به خصوص فکوس خیلی خوبی دارد. در رنک دو گوشی های این بازه قیمت هم می توانیم به GALAXY A51 اشاره کنیم. برای رنک سوم هم می توانیم بگوییم که REDMI NOTE 9PRO هم از گوشی هایی است که کیفیت دوربین خوبی دارد.

گوشی با دوربین عالی و قیمت مناسب : GALAXY A51

گوشی با دوربین عالی و قیمت مناسب : GALAXY A51  دارای کیفیت دوربین بالا

بهترین گوشی در بازه قیمتی 8 تا 10 میلیون با دوربین عالی

در این بازه قیمتی رقابت سنگین تر می شود، اما با توجه به موارد مختلف می توانیم بگوییم که گوشی GALAXY A52 بهترین دوربین را دارد. این گوشی در بخش دوربین 4 لنز دارد که لنز اصلی این گوشی یک سنسور 64 مگاپیکسلی است و در کنار آن یک لنز 12 مگاپیکسلی اولترا واید، یک لنز 5 مگاپیکسلی ماکرو و یک لنز 5 مگاپیکسلی تشخیص عمق هم دارد.

عکس ها در حالت اصلی با کیفیت 16 مگاپیکسل ثبت می شوند و بسیار خوش کیفیت هستند. علاوه بر این عکس ها به نسبت روشنایی، شارپنس و دیتیل خوبی دارند. به طور کلی ایراد بزرگی نمی توانیم از دوربین این گوشی ها بگیریم فقط ادیت نرم افزاری زیادی که روی عکس قرار می گیرد یکی از مواردی است که می تواند برای برخی از افراد نا خوشایند باشد.

کیفیت لنز 12 مگاپیکسلی اولترا واید خیلی خوب است، شارپنس و دیتیل تصویر مقدار کمی افت کیفیت دارند که طبیعی است و خیلی آزار دهنده نیست. تنها ایرادی که می توانیم از سنسور اولترا واید این گوشی بگیریم این است که داینامیک رنج سایه روشن را نمی تواند به خوبی تشخیص دهد.

سنسور 5 مگاپیکسلی ماکرو هم عکس های ماکرو واقعا خوبی را می تواند برای شما ثبت کند، در این لنز هم یک ایراد وجود دارد آن هم وایت بالانس است که در برخی موارد نمی تواند رنگ قرمز را به درستی نمایش دهد. در رنک دو گوشی های این بازه قیمت هم می توانیم به REDMI NOTE 10 PRO اشاره کنیم.

بهترین دوربین گوشی : گوشی دارای دوربین باکیفیت : REDMI NOTE 10 PRO

بهترین دوربین گوشی : گوشی دارای دوربین باکیفیت : REDMI NOTE 10 PRO

بهترین گوشی در بازه قیمتی 10 تا 12 میلیون مناسب عکاسی

میرسیم به بازه قیمتی بعدی که بازه قیمتی 10 تا 12 میلیون است، در این بازه بهترین گوشی GALAXY S20 FE است. این گوشی در بخش دوربین 3 لنز دارد که لنز اصلی یک سنسور 12 مگاپیکسلی واید است و در کنار آن یک لنز 12 مگاپیکسلی اولترا واید و یک لنز 8 مگاپیکسلی تل فوتو هم دارد.

عکس ها در حالت اصلی کیفیت خیلی خوبی دارند، عکس ها روشنایی و داینامیک رنج خیلی خوبی دارند و همچنین وایت بالانس این لنز به نسبت خوب است. فقط تنها مشکلی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که در برخی موارد کیفیت شارپنس تصویر پایین می آید، که این مورد هم اغلب در نور کم اتفاق می افتد.

لنز 12 مگاپیکسلی این گوشی از کیفیت خوبی برخوردار است اما روشنایی اش به نسبت سنسور اصلی پایین تر است و می توانیم بگوییم که یک لنزی است که کار خود را به خوبی انجام می دهد. لنز 8 مگاپیکسلی هم کیفیت خیلی خوبی دارد و این امکان را به شما می دهد که تا 50 برابر تصویر را زوم کنید. در رنک دو گوشی های این بازه قیمت هم می توانیم به MI 10T PRO اشاره کنیم. برای رنک سوم هم می توانیم بگوییم که GALAXY A72 هم از گوشی هایی است که کیفیت دوربین خوبی دارد.

بهترین گوشی در بازه قیمتی 10 تا 12 میلیون مناسب عکاسی : GALAXY A72

بهترین گوشی در بازه قیمتی 10 تا 12 میلیون مناسب عکاسی : GALAXY A72

بهترین گوشی در بازه قیمتی 12 تا 15 میلیون دارای دوربین باکیفیت

میرسیم به آخرین بازه قیمتی، در این بازه گوشی های زیادی وجود ندارند. گوشی 5G GALAXY S20 FE در رنک یک و MI 10T PRO در رنک دو قرار دارد.

بهترین گوشی در بازه قیمتی 12 تا 15 میلیون دارای دوربین باکیفیت : MI 10T PRO

بهترین گوشی در بازه قیمتی 12 تا 15 میلیون دارای دوربین باکیفیت : MI 10T PRO

در پایان امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. مرکز تعمیرات موبایل ارائه دهنده برترین خدمات تعمیرات گوشی های هوشمند از جمله تعمیر و تعویض دوربین گوشی ، تعویض ال سی دی گوشی ، تعمیر اسپیکر و بلندگوی موبایل ، تعمیرات هارد گوشی ، رفع مشکل داغ کردن مداوم گوشی ، تعمیر گوشی آب خورده ، برطرف کردن مشکلات نرم افزاری گوشی مانند هنگ کردن و ویروسی شدن ، تعویض گلس گوشی و بسیاری دیگر می باشد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟