تعمیرات هارد گوشی

هارد (EMMC) بخشی از گوشی است که اغلب دچار مشکل می‌شود و عملکرد گوشی‌های هوشمند را مختل می‌کند. تعمیرات هارد گوشی‌های هوشمند بسیار حساس و تخصصی است. از این رو شخصی که دارای دانش تخصصی و تجربه کافی در امر تعمیرات موبایل باشد می‌تواند مشکل را تشخیص داده و آن را تعمیر کند. هارد گوشی حافظه‌ی داخلیِ چندرسانه‌ایِ گوشی هوشمند است.

منظور از داخلی این است که قابل جداسازی نیست و چند رسانه‌ای بدین معنی است که قابلیت ذخیره‌سازی انواع اطلاعات در فرمت‌های مختلف را دارد. سوختن هارد گوشی یک آسیب الکترونیکی است و شدت آسیب تعیین می‌کند هارد نیاز به تعمیر دارد یا تعویض. اگر هارد قابل تعمیر نباشد؛ هر چه اطلاعات در گوشی ذخیره داشته‌اید از بین می‌رود. برای درخواست تعمیرات هارد گوشی خود همین الان با شماره 02166487400 تماس بگیرید یا فرم درخواست درون همین صفحه را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

تعمیر و تحویل سریع با بهترین قیمت

ارائه کارت ضمانت اصالت قطعات

پیک رایگان و سریع برای مشتریان

تعمیر و تعویض هارد گوشی موبایل هواوی و سامسونگ

همانگونه که بر اهمیت آن تاکید شد، عیب یابی درست و تخصصی در تشخیص صحیح و در نتیجه رفع مشکل در تعمیرات موبایل بسیار مهم است. مرکز تعمیرات تخصصی موبایل با اتکا به کارشناسان متخصص و مجرب، عیب‌یابی صحیح گوشی را تضمین کرده و پس از مرحله‌ی تشخیص، مشکل را با دارنده‌ی گوشی در میان گذاشته تا در صورت تأیید در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نماید.

این کلِ فرآیندی است که مرکز تعمیرات موبایل طی می‌کند. در خصوص تعمیر هارد گوشی هواوی و سامسونگ نیز همین روال وجود دارد و اقدامات لازم جهت رفع مشکل پس از تأیید صاحب دستگاه صورت می‌گیرد. همچنین برای تعمیر سایر مشکلات گوشی های خود می توانید به بخش تعمیرات گوشی هواوی و تعمیر گوشی سامسونگ مراجعه کنید. به علاوه، مرکز تعمیرات موبایل این امکان را دارد که خدمات تعمیر گوشی های پیچیده مانند تعمیر گوشی آیفون را نیز انجام دهد.

باید تاکید کنیم که تعمیر هارد گوشی یک خدمت بسیار تخصصی در مرکز تعمیرات موبایل است که دارای یک بخش مجزا با تجهیزات پیشرفته و امکانات گسترده جهت ارائه‌ خدمت با کیفیت عالی است. انجام تعمیرات در این بخش توسط افراد متخصص در زمینه‌ی بازیابی و ریکاوری و با استفاده از جدیدترین ابزارها در حوزه‌ی تعمیر هارد مانند pc3000 انجام می‌شود. اگر هارد گوشی شما دارای مشکل است؛ می توانید در همین صفحه درخواست تعمیرات موبایل خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل سریعا با شما تماس بگیرند.

درخواست تعمیر و تعویض هارد گوشی

مراحل تعمیر و تعویض هارد گوشی موبایل

4. تعمیر دستگاه شما در کمترین زمان و تحویل مجدد آن توسط پیک شرکت

3. ارسال پیک اختصاصی شرکت به محل و دریافت دستگاه از شما

2. تماس کارشناسان شرکت با شما جهت هماهنگی های لازم

1. تکمیل و ارسال فرم درخواست تعمیرات موبایل یا تبلت

هارد گوشی (EMMC) چیست؟

گوشی‌های هوشمند هم سیستمی مشابه کامپیوترها دارند. بدین معنی که برای فعالیت به سه بخش مهم یعنی پردازنده، حافظه‌ی فلش جهت ذخیره سازی اطلاعات و رم نیاز دارند.

بخش دوم یعنی حافظه‌ی فلش همان هارد گوشی است که سیستم عامل و برنامه‌های کاربردی روی آن نصب می‌شود. حافظه‌ی فلش گوشی‌های موبایل مانند حافظه‌ی فلش مموری از نوع SSD می‌باشد. پردازنده یا CPU وظیفه‌ی پردازش اطلاعات را به عهده دارد و رم گوشی هم مانند رم کامپیوتر به عنوان حافظه‌ی کوتاه عمل می‌کند و در صورت داشتن فضای بیشتر منجر به بالا رفتن سرعت اجرای برنامه‌های گوشی می‌شود.

با توجه به نقش هارد گوشی به عنوان حافظه‌ی بلند مدت در نصب سیستم عامل و برنامه‌های کاربردی،  هرگونه مشکل و خرابی هارد منجر به اختلال شدید در عملکرد گوشی می‌شود. از جمله مهمترین اختلالات  ناشی از خراب شدن هارد موبایل خاموش شدن گوشی موبایل یا بالا نیامدن سیستم عامل آن است.

علاوه بر خرابی، سوختن هارد گوشی هم منجر به خاموش شدن گوشی موبایل می‌شود. بدین ترتیب پس از بررسی و مشخص شدن ایراد نسبت به تعویض هارد اقدام شده و سپس گوشی مجددا راه‌اندازی می‌شود.

خرابی حافظه‌ی فلش یا هارد گوشی دلایل متعددی دارد ولی یکی از دلایل مهم آن این است که برخی از کاربران گوشی‌های هوشمند که امروزه دسترسی گسترده‌ای به فضای وب دارند می‌خواهند با تکیه بر آموزش‌های مجازی سیستم عامل گوشی خود را تعویض کرده و اصطلاحا آن را فلش کنند. خب این آموزش‌ها در پاره‌ای موارد راهنمای خوبی هستند؛ ولی نباید در خصوص کار مهمی مثل نصب سیستم عامل جدید به آنها اکتفا کرد.

به ویژه افرادی که تخصصی در تعمیرات گوشی ندارند و با نرم‌افزارهای موبایل هم آشنایی کافی ندارند؛ اگر اقدام به فلش کردن گوشی کنند؛ ممکن است هنگام فلش کردن  ارتباط رایانه و گوشی قطع شود و هارد بسوزد و یک زیان جبران ناپذیر و هزینه‌ی سنگین را باید متحمل شوند.

پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از بروز چنین زیانی هرگاه گوشی‌تان نیاز به تعویض سیستم عامل داشت؛ به متخصصان حرفه‌ای مراجعه کنید تا مشکل دو چندان ایجاد نشده و مجبور به تحمل هزینه‌های سنگین نشوید. مرکز تعمیرات موبایل می تواند در این زمینه پاسخگوی نیازهای تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی شما باشد.

تعمیر هارد گوشی موبایل

دلایل خرابی و سوختن هارد گوشی چیست؟

تعمیرات هارد موبایل

مزیت تعمیرات تخصصی هارد گوشی (EMMC) چیست؟

تشخیص صحیح مشکل هارد گوشی برای دارنده‌ی آن منافع متفاوتی دارد. بدون شک تعویض نسبت به تعمیر هزینه‌ی بیشتری در پی دارد. بنابراین اگر به محض آگاهی از مشکل،  به یک کارشناس خبره و متخصص و با تجربه در زمینه‌ی نرم افزار مراجعه کنید؛ ممکن است بتواند جلوی زیان بیشتر را بگیرد و با دقت و انصاف نسبت به تعمیر هارد گوشی اقدام کند.

در غیر اینصورت تنها راه حل تعویض هارد گوشی است. شناسایی گوشی خاموش با هارد خراب هنگام اتصال به کامپیوتر از دیگر راه‌های تشخیص خرابی هارد (EMMC) گوشی است که می‌تواند شما را در تشخیص اولیه صحیح کمک کند.

تعمیر هارد سوخته گوشی

هرگاه از سوختن دستگاهی صحبت به میان می‌آید؛ افراد غیر متخصص اغلب گمان می‌کنند دیگر آن دستگاه کاربری نداشته و باید آن را به کلی کنار بگذارند! در صورتی که اینگونه نیست. سوختن هارد گوشی نیز به این معنی نیست که باید کلا گوشی خود را کنار بگذارید و گوشی جدیدی بخرید.

به طور کلی ممکن است هارد در اثر استفاده نادرست از دستگاه یا وارد شدن ضربه‌های سنگین دچار اختلال شود ولی این پایان کار موبایل شما نیست. متخصصان مجرب می‌توانند با انجام اقداماتی فنی  بر روی دستگاه آن را تعمیر کرده و عملکرد آن را به حالت اولیه برگردانند. هرچند در برخی موارد نمی‌توان هارد گوشی را تعمیر کرد و باید هارد آسیب دیده یا سوخته را با یک هارد جدید تعویض کرد اما حتی در صورت تعویض هم مجددا گوشی قابل استفاده است.

مهم ترین نکته تشخیص صحیح طی فرآیند عیب یابی است که نیاز به دقت و توجه بسیار دارد و باید توسط افراد باتجربه انجام شود. این کار در مرکز تعمیرات موبایل به روشی استاندارد و توسط افراد متخصص در بخش‌های جداگانه و تخصصی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز انجام می‌شود. تخصص و تجربه چیزی است که در حوزه‌ی تعمیرات موبایل و مشخصا تعمیرات هارد گوشی حرف اول را می‌زند و تیم مرکز تعمیرات موبایل با افتخار طی سالها فعالیت اثبات کرده در این حوزه پیشگام است.

تعمیرات هارد گوشی

خدمات واحد ریکاوری هارد گوشی شامل چیست؟

هنگام خراب شدن گوشی‌ها معمولا یکی از مهم ترین نگرانی‌های صاحبان آنها از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده در گوشی است. بازیابی اطلاعات در مرکز تعمیرات موبایل توسط واحد ریکاوری که دربرگیرنده‌ی مجموعه‌ای از برترین متخصصان بازیابی اطلاعات است، انجام می‌شود. برخی از مهمترین خدمات واحد ریکاوری عبارت اند از:

 • بازیابی عکس‌‌ها
 • بازیابی فیلم‌ها
 • بازیابی موزیک‌ها
 • بازیابی اسناد
 • خدمات بازیابی عکس‌ها و فیلم های گرفته شده با گوشی
 • خدمات بازیابی فایل های منتقل شده از کامپیوتر به گوشی مانند موزیک و متن و…
 • خدمات بازیابی اطلاعات از حافظه SD داخل گوشی در مرکز ریکاوری هارد گوشی سامسونگ
 • خدمات اسکن و انتخاب فایل مورد نظر کاربر جهت بازیابی
 • ریکاوری حافظه داخلی گوشی
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات رم گوشی
 • ریکاوری عکس های حذف شده
 • بازیابی اطلاعات هارد گوشی
 • امکان بازگرداندن انواع فایل های حذف شده، آسیب دیده و از دست رفته
 • بازیابی اطلاعات گوشی و تبلت اندروید
 • بازیابی فایل پیامک‌های متنی
 • بازیابی لیست مخاطبین

سوالات متداول تعمیرات هارد موبایل

جالب است که بدانید مرکز تعمیرات موبایل با به کارگیری تعمیرکاران و مهندسان حرفه ای و کاربلد در زمینه تعمیر گوشی شیائومی و نیز تعمیرات سخت افزاری گوشی مانند تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی (در صورتی که ال سی دی گوشی را نتوان تعمیر کرد؛ این مرکز قادر است ال سی دی گوشی های برندهای مختلف را تعویض نماید) و تعویض گلس گوشی دارای سابقه ای درخشان است و همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته است.

4.3/5 - (12 امتیاز)

21 دیدگاه

 1. محمد جادری گفت:

  سلام،گوشی موبایل (جی ۷) ۲۰۱۶ دارم و بدلیل علاقه و خوش دستیش مایل به ارتقاء هارد داخلی آن از ۱۶ به ۶۴ به بالاتر دارم..آیا امکانش وجود دارد؟چگونه اقدام کنم؟

  • پشتیبان گفت:

   سلام محمد جان وقت بخیر
   امکانش هست منتها این کارو نکنید بهتره بعدا احتمال داره با مشکلات دیگه ای مواجه بشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *